Buziaczek

( 5.00 )

Opinie (1)

Dnia 01

Dnia 01.07.2011r. w godzinach popołudniowych udałam się z dzieckiem na plac zabaw dla dzieci "Buziaczek", który znajduje się w Centrum Handlowym Nanice (obok budynku dworca PKP Wejherowo-Nanice) Znajduje się na 1wszym piętrze.Ceny są bardzo przystępne- zależą od czasu pobytu. Nie trzeba z góry deklarować ile czasu się spędzi. W środku na dzieci czekają atrakcje w postaci zjeżdżalni, suchego basenu z piłkami, różnych pojazdów, kącik do rysowania, gotowania, majsterkowania. Dla rodziców są stoliki przy których można napić się np. kawy. Można też zakupić dla dzieci napoje czy słodycze. Całość prezentuje się bardzo dobrze- czysto i bezpiecznie. Obsługa bardzo sympatyczna.

Odwiedzałeś ostatnio Buziaczek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Anikino - Kraina Zabaw Dziecięcych

(1.00 )

Fido

(5.00 )

Mimi Klub

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem