FOKA B.M.

( 5.00 )

Opinie (1)

W poszukiwaniu tanich i szybkich usług pralniczych udałem

W poszukiwaniu tanich i szybkich usług pralniczych udałem się do ekologicznej pralni Foka na jednym z dużych gliwickich osiedli. Otoczenie tej placówki usługowej jest bardzo czyste i zadbane. Są przygotowane miejsca parkingowe dla klientów a wewnątrz punktu usługowego dostępny jest dobrze i przejrzysto skonstruowany cennik usług. W zasadzie natychmiast po wejściu podeszła do lady obsługująca mnie Pani i witając mnie z uśmiechem zaoferowała dostępne w punkcie usługi. Zwróciłem na to szczególna uwagę albowiem nie często zdarza się, że zajęty innymi czynnościami pracownik przerywa je i bez jakichkolwiek oznak niezadowolenia interesuje się potencjalnym klientem. Cena usługi okazała się bardzo korzystna podobnie jak czas jej wykonania. Pani bardzo szybko i sprawnie przyjęła zamówienie. nawet kiedy okazało się że przez nieuwagę dostarczony do pralni garnitur jest niekompletny i brakuje kamizelki. Obsługująca mnie ok. 45 letnia brunetka z nieodłącznym uśmiechem stwierdziła że mogę dostarczyć brakującą kamizelkę w innym czasie także za pośrednictwem innych osób. Zanotowała sobie mój numer telefonu i grzecznie się pożegnała. Usługa została wykonana bardzo solidnie w czasie kilku godzin od momentu dostarczenia brakującej kamizelki. Wydane ubranie było dokładnie wyprasowane i starannie zapakowane na czas transportu. Naprawdę gorąco polecam usługi tego punktu - potencjalny klient spotka się tu z pełnym profesjonalizmem i miłą obsługą.

Odwiedzałeś ostatnio FOKA B.M.?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Pralnia DORADO

(4.25 )

5 a Sec

(1.35 )

WPO ALBA

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem