Twoja Metamorfoza

( 3.20 )

Opinie (5)

Moja dziewczyna była u fryzjera w związku z czym poprosiła

Moja dziewczyna była u fryzjera w związku z czym poprosiła, abym dodał obserwacje na temat zakładu, w którym była. Jest to salon "Metamorfoza", który znajduje się na ulicy Sądowej w Chrzanowie. Zakład obsługują 3 młode i bardzo zwinne fryzjerki, które są bardzo chętne do doradzenia i dobrania fryzury. Salon jest urządzony elegancko. W jednym kąciku są bardzo wygodne fotele i stolik gdzie można przeglądnąć prasę, a nawet wybrać sobie z jakiegoś czasopisma fryzurę. W całym zakładzie panuje czystość i porządek. Po każdym użyciu np. ręcznika zostaje on wrzucony do specjalnego kubła na pranie. Niestety jedynym minusem tego zakładu są wysokie ceny, które zdaniem mojej dziewczyny są przesadzone.

Do studia Metamorfoza wybrałam się z powodu kupionego

Do studia Metamorfoza wybrałam się z powodu kupionego kuponu na 3 mikrodermabrazję diamentowe twarzy, szyi i dekoltu. Kupon był ważny do końca grudnia, pod koniec listopada zadzwoniłam, żeby umówić się na wizytę. Okazało się, że mają zbyt wiele klientów i moge być zapisana na dopiero za 2 tygodnie. Co oznaczało, ze nie mogłabym wykorzystać wszytskich 3 zabiegów, ponieważ pomiędzy nimi powinien być przynajmniej tydzień przerwy. Po części być może była to moja wina, bo mogłam się umówić wcześniej, natomiast pani z obsługi nie starała się znaleźć żadnego pasującego terminu, mimo, że ja byłam mobilna. W końcu umówiłam się na 8.12 Udałam się na wizytę do salonu, mimo, że byłam punktualnie, musiałam dość długo czekać. Gdy w końcu udałam się na fotel, zabieg był wykonany dość sprawnie, ale pani go wykonując anie była szczególnie miła. Natomiast w czasie oczekiwania na przeschnięcie maski byłam zmuszona wysłuchać dość nieprzyjemnej i miejscami wulgarnej rozmowy pracownic. Po zabiegu pytałam się, czy w drodze wyjątku mogłabym 3 wizytę odbyć chociaż 2 stycznia czyli 2 dni po końcu terminu kuponu. Niestety nie było takiej możliwości. Umówiłam się natomiast na drugą wizytę, która odbyła się dość sprawnie i bez podobnych nieprzyjemności, natomiast wciąż pracownica nie była zbyt miła. Plusem na pewno jest to, że lokal jest ładny i czysty, a zabieg skuteczny, jednak mimo wszystko niemiła obsługa i atmosfera daję się we znaki.

Salon kosmetyczny i fryzjerski w Opolu METAMORFOZA należy

Salon kosmetyczny i fryzjerski w Opolu METAMORFOZA należy, moim zdanie do jednych z najlepszych. Nie było ani razu, gdzie bym wyszła niezadowolona od fryzjera a jestem bardzo wybzykana niestety. Dziewczyny zawsze pytają jaka fryzurę bym chciała, później doradzają i wybieramy razem. Uwielbiam najbardziej masaż głowy, który wykonują przy każdym myciu. Można po prostu zasnąć. W salonie zawsze jest taka miła, koleżeńska atmosfera. Można pogadać o pierdołach ale i o poważnych rzeczach. Czuje się, jak bym przyszła do jakiejś koleżanki a przy okazji mam nowa fryzurkę. Widać, że dziewczyny są kompetentne, co potwierdzają rożne dyplomy w korytarzu. Jestem zadowolona, że znalazłam w końcu TEN salon.

Moja dziewczyna była u fryzjera w związku z czym poprosiła

Moja dziewczyna była u fryzjera w związku z czym poprosiła, abym dodał obserwacje na temat zakładu, w którym była. Jest to salon "Metamorfoza", który znajduje się na ulicy Sądowej w Chrzanowie. Zakład obsługują 3 młode i bardzo zwinne fryzjerki, które są bardzo chętne do doradzenia i dobrania fryzury. Salon jest urządzony elegancko. W jednym kąciku są bardzo wygodne fotele i stolik gdzie można przeglądnąć prasę, a nawet wybrać sobie z jakiegoś czasopisma fryzurę. W całym zakładzie panuje czystość i porządek. Po każdym użyciu np. ręcznika zostaje on wrzucony do specjalnego kubła na pranie. Niestety jedynym minusem tego zakładu są wysokie ceny, które zdaniem mojej dziewczyny są przesadzone.

W salonie Twoja Metamorfoza w Chorzowie zorganizowano

W salonie Twoja Metamorfoza w Chorzowie zorganizowano promocję Groupon. Usługi warte 350 zł za 99 zł. Firma przeliczyła się i nie była w stanie obsłużyć ilości osób z którą zawarli umowę. Do salonu nie ma możliwości dodzwonienia się z powodu tej nieudanej promocji, a jesli komuś to się udało czekał na wizytę 6 miesięcy ! Moja była umówiona na początek lipca i nie miałabym pretensji, gdyby nie informacja, że usługi nie będzie. Kupon który nabyłam w styczniu nie będzie zrealizowany, bo firma zrezygnowała ze współpracy. Na zwrot wpłaconej kwoty pół roku temu będę czekała następne 30dni. Niepoważne decyzje i całkowity brak organizacji, który odbija się na klientach.

Odwiedzałeś ostatnio Twoja Metamorfoza?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(2.86 )

Carlo Biani

(4.16 )

Denique

(3.59 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem