AUTO EXPRES

( 4.50 )

Opinie (1)

Skorzystałem z kuponu GRUPON i zarejestrowałam się za 39 zl

Skorzystałem z kuponu GRUPON i zarejestrowałam się za 39 zl do przeglądu i renowacji klimatyzacji w aucie. W/w firma - jak się okazało - od kilku dni posiadała nowe włoskie urządzenie elektroniczne, które podłączone do układu chłodżcego auta, samo precyzyjnie sprawdzało jego stan i w podobny sposób regulowało, uzupełniło niedobory. Interesującym dopełnieniem stało się ozonowanie wnętrza kabiny. Po 1,5 godz zabiegów z satysfakcją odebrałem pojazd. Za rok wrócę tam na podobną kurację.

Odwiedzałeś ostatnio AUTO EXPRES?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

AutoCentrum

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem