C.S.I.

( 0.75 )

Opinie (5)

Dzień Dobry

Dzień Dobry, Chciałem się podzielić moimi doświadczeniami z serwisem fotograficznym C.S.I. Foto i Video na ul. Żytniej w Warszawie. Zostawiłem w serwisie body aparatu do czyszczenia oraz 3 obiektywy – jeden do naprawy, dwa do czyszczenia i konserwacji. Szybko otrzymałem wycenę prac – w mojej ocenie zawyżoną i nierynkową. Zdecydowałem się tylko na czyszczenie body i kilka dni później odebrałem swój sprzęt z serwisu. Po dokładniejszych oględzinach sprzętu w domu okazało się, że w serwisie zmieniono język aparatu na chiński. Mówiąc dosadnie i wprost – serwisant w ramach odwetu za nieskorzystanie z oferty firmy postanowił złośliwie zmienić język w aparacie. Ostrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Niby nic, ale to trochę tak jakby kelner napluł do waszej zupy – ale w taki sposób, żebyście wiedzieli, że to zrobił. Pozdrawiam

Odwiedzałeś ostatnio C.S.I.?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AGFA

(5.00 )

Kodak

(3.89 )

Fotojoker

(2.76 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem