Jakość Obsługi

Bosch Siemens

( 3.59 )

BSH jest największym producentem sprzętu gospodarstwa domowego w Europie. Obok takich marek jak Bosch i Siemens, a także Gaggenau i Neff, portfolio marek o zasięgu światowym obejmuje lokalne marki Thermador, Balay, Profilo, Constructa, Pitsos i Coldex. Dla firmy BSH pracownicy stanowią podstawę sukcesu co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. W Polsce BSH działa poprzez spółkę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Opinie (1698)

skorzystałam z naprawy ...

skorzystałam z naprawy z ubezpieczenia sprzętu w serwisie mają taki bałagan że po 21 dniach wysłali mi monit do zapłaty zamiast do firmy która zamówiła naprawę czyli ubezpieczyciela strasząc umieszczeniem w krd

Rewelacja!

Pani z infolinii bardzo uprzejma i kompetentna, pomogła rozwiązać mój problem

OK.

OK.

Średnio.

Średnio.

Dobrze.

Dobrze.

Obsługa serwisowa to ...

Obsługa serwisowa to jakaś kpina. Zgłosiłem na infolinii uszkodzenie płyty indukcyjnej. Oczywiście na infolinii należy zgłosić model i numer seryjny. Po tygodniu przyjechał serwisant który już na początku stwierdził, że nie ma części zamiennych i nie naprawi dzisiaj tej płyty. Uznał, że jednak otworzy uszkodzoną płytę i sprawdzi co w niej jest uszkodzone. Teraz najciekawsze - w trakcie otwierania płyty serwisant uszkodził 2 moduły elektroniczne (pourywał pianki łączące szklaną płytę z poniższą elektroniką). Sam przyznał, że tak się czasami dzieje i przyciski później nie działają - więc trzeba kupić nowe moduły. Oczywiście własną niekompetencją zamierza obciążyć klienta. Natomiast na naprawę możemy umówić się za 2 tygodnie kiedy on przyjedzie z nowymi modułami (2 które sam zepsuł i 1 który zepsuł się wcześniej). Serwisant ponadto nie potrafił stwierdzić ile naprawa będzie kosztowała ani jaka jest stawka za godzinę, aby chociażby oszacować koszty. Nie potrafi też sprawdzić czy i które moduły elektroniczne właściwie się uszkodziły. Z całej wizyty użytkownik nie dostaje nawet protokołu naprawy a “naprawę” trzeba zapłacić w gotówce. Podsumowując przyjeżdża autoryzowany serwis, bierze 170 zł, uszkadza płytę indukcyjną jeszcze bardziej za co chce dodatkowych 680 zł, nie wie ile całkowita naprawa będzie kosztowała, nie potrafi wskazać które konkretnie moduły zostały uszkodzone (poza tymi które sam zepsuł). Ze swojej wizyty nie zostawia nawet protokołu. NIEKOMPETENCJA i PARTACTWO - tak można opisać fabryczny serwis Siemens Bosch

Dowcip roku

Ze względu na to, że nie bawi mnie wiszenie na infolinii i wciskanie numerków, zgłosiałm usterkę online. Dostałam informację, że serwisant będzie w dniu 14. czerwca 2021 r. w godzinach 13-17. Niestety nikt się nie pojawił, nikt się nie skontaktował. I tak straciłam dzień z życia czekając na serwis. NIE POLECAM. Jeśli ktoś robi sobie żarty z klientów, to właśnie ten pseudo serwis.

Odwiedzałeś ostatnio Bosch Siemens?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • serwis gwarancyjny
  • serwis sprzętu gospodarstwa domowego

Podobne firmy w okolicy

BEKO

(2.22 )

Amica

(3.88 )

Electrolux

(3.22 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem