Adaś

( 3.50 )

Opinie (1)

Sklep ten istnieje już od kilkudziesięciu lat

Sklep ten istnieje już od kilkudziesięciu lat. Jego obsługa jest niezmiennie na wysokim poziomie. Personel sklepu dobrze zorientowany w działaniu i sposobie użycia sprzedawanego sprzętu, RTV, AGD i materiałów elektrycznych. Przed sklepem znajduje się parking na 3 samochody, co w zupełności wystarcza na potrzeby sklepu. W sklepie pomimo tego, że zajmuje duża powierzchnię towar jest poukładany Malo przejrzyście. Wydaje się, że jest on wręcz upchany bez składu i ładu. Utrudnia to klientowi zapoznanie się z asortymentem.

Odwiedzałeś ostatnio Adaś?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BEKO

(4.57 )

AEG

(4.00 )

Amica

(3.87 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem