Bacówka PTTK na Krawcowym Wierchu

( 4.50 )

Opinie (1)

Niezapomniana atmosfera

Niezapomniana atmosfera, bacówka wtapiająca się w górski krajobraz. Wydaje się jakby była tam zawsze, jakby wyrosła razem z górami. Jej widok po ciężkim dniu wspinaczki ucieszy każdego. Chociaż ma już swoje lata widać, że gospodarze mimo ograniczonych środków starają się, aby wizyta w tym miejscu była niezapomniana i przyjemna. Panuje w niej rodzinna atmosfera, gdzie przestrzega się podstawowych zasad porządku i niepisanego kodeksu turysty. Pokoje i łazienki są wysprzątane, a gospodarze chętnie służą pomocą i informacją. Mimo ogromnego przeludnienia wszystkich witają z uśmiechem, bez rozgoryczenia czy złości. Fakt bacówce przydałby się remont, ale nikt nie narzeka - wszyscy są szczęśliwi, że jest ciepła woda, darmowy wrzątek i prąd od 19 do 22.

Odwiedzałeś ostatnio Bacówka PTTK na Krawcowym Wierchu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne WATRA

(4.50 )

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu

(2.00 )

Schronisko Młodzieżowe

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem