AEG

( 4.00 )

Opinie (1)

Posiadam termometr elektroniczny firmy AEG

Posiadam termometr elektroniczny firmy AEG, lecz niestety co do wychwalanej jakości produktów tejże firmy zawiodłam się. Termometr nie spełnia swoich funkcji tak jak należy: jest niedokładny, mimo gorączki ciągle pokazuje temperaturę ciała poniżej 36 stopni u danej osoby go używającej (nigdy nie wskazywał więcej), sygnał zakończenia pomiaru jest dość cichy, zwłaszcza dla osób starszych z pogorszonym słuchem. W dodatku firma nie umiała pomóc w rozwiązaniu problemu. Nie polecam tego produktu AEG

Odwiedzałeś ostatnio AEG?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BEKO

(4.57 )

Amica

(3.87 )

Bosch Siemens

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem