Amber

( 1.00 )

Opinie (1)

Spotykając się ze złą opinią rówieśników na temat tej

Spotykając się ze złą opinią rówieśników na temat tej stacji omijałem ją szerokim łukiem. Tego dnia jednak zmuszony byłem pilnie odwieźć znajomą na miasto...Operowałem kwotą 7 zł a że stacja Amber była mi najbliższa postanowiłem tam zatankować. Cena paliwa jest przerażająca jak i jakość paliwa...W kasie dostałem "opiernicz" od pracownika że zatankowałem za tak małą kwotę. Myślę że to moja sprawa za ile tankuję. Skoro potrzebny mi jest 1,39 litra to sobie tyle zatankuję. Zostałem okłamany że muszę tankować minimum 2 litry. Odradzam tą stację, ich paliwo oraz kontakt z pracownikami

Odwiedzałeś ostatnio Amber?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(2.75 )

BLISKA

(3.72 )

BP Stacje Paliw

(4.16 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem