AG-MED

( 4.50 )

Opinie (2)

AG

AG-MED. to prywatna przychodnia lekarska działa ona dopiero od jakiegoś czasu. Przy wjeździe samochodem od razu jest wybór parkingu mały przy przychodni lub większy obok Stacji napraw samochodów. Zwraca uwagę elewacja budynku od strony wejściowej jest kolorowa, wejście już dostosowane dla inwalidów. Wewnątrz budynku również przyjemnie wizualnie ściany w ciepłych kolorach wyposażenie klasyczne. Rejestracji można dokonać telefonicznie lub osobiście na godzinę. Obsługa lekarska i punktu rejestracyjnego miła i załatwia pacjentów profesjonalnie. Przychodnie tę postrzegam jako przyjazną dla pacjenta, Data obserwacji 12/11/2012r.

Lokalizacja

Lokalizacja: Okrężna 4a, 33-100 Tarnów, woj. Małopolska W tym dniu byłem w Przychodni Lekarskiej AG-MED pani rejestratorka była miła szybko zarejestrowała, przed gabinetem było kliku pacjentów wiec poczekałem. Wizyta lekarska przebiegłą spokojnie i rzeczowo. Przychodnia zapewne jest prywatna można tu zauważyć gustowne i funkcjonalne urządzenie wnętrza , na zewnątrz mały parking wystarczający. Otoczenie dalsze i bliższe czyste. Przychodnie tę polecam jako przyjazna dla klienta. Data obserwacji 05/04/2011r

Odwiedzałeś ostatnio AG-MED?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(2.63 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem