Abas

( 0.75 )

Opinie (6)

Włos w kebabie

Dziś tam byłem,nie miła obsługa,długo się czeka,jedzenie było nie smaczne bo jak może być smaczne kiedy podają kebaba z włosem.

Terrible service!!!!

Over the last two weeks I have been dining there often with my daughter. The morning coffee trip there turned so ugly, i guarantee I will never spend a penny at that place ever again!!!!!! Save yours and go someplace else where a customer is treated well!

Trochę zgłodniałem

Trochę zgłodniałem, więc zaszedłem do baru. Dość szybko zdecydowałem się na jeden z dostępnych produktów i usiadłem przy stoliku oczekując na realizację zamówienia. Trochę to trwało. Oczekując na realizację zamówienia miałem czas aby zwrócić uwagę na najbliższe otoczenie. Pracownicy starali się na bieżąco sprzątać opuszczone stoliki. Widać było, że zależy im aby klienci siedzieli i konsumowali zamówione produkty. Taka postawa wpływa pozytywnie na wizerunek baru.

Bar

Bar, który znajduje sie w centrum handlowym Hetman. Po zakupach, postanowiłem coś zjeść. Wybór padł na bar Abas. Po złożeniu zamówienia, jedno z zamówień zostało dość szybko zrealizowane. A mianowicie piwo, natomiast na drugie zamówienie - tortille, musiałem dość długo czekać. Po około 20 minutach, zaproszono mnie po odbiór zamówionego wcześniej dania. Oczywiście, obsługa życzyła mi smacznego i zaprosiła mnie ponownie, jednakże jakośc jedzenia to porażka. Skoro zamawia się tortille, to powinno znajdować się tam mięso a w większości to były warzywa. Nawet może 3/4. Podsumowując, nie warto tam zachodzić bo po pierwsze, czas oczekiwania dość długi, po drugie jakośc jedzenia także nie daje satysfakcji z konsumpcji.

Zaburczalo mi w brzuchu

Zaburczalo mi w brzuchu, więc postanowiłem coś przekąsić. Tym razem wybór padł na Abas. Po podejściu do kasy, mile zostałem przywitany przez obsługę. Nie byłem pewien co wybrać, więc zdałem się na pracownika. Zaoferował on danie, które jest popularne wsród klientów. Wreczajac mi paragon poinformował on mnie, że jak danie będzie gotowe, to mnie zaprosi. Podczas oczekiwania na zamówione jedzenie, miałem czas aby obejrzeć teren restauracji. W zasięgu wzroku nie zauważyłem żadnych zanieczyszczeń, podobnie jak pracownicy, którzy pracowali w czystych ubraniach. Po kilku minutach zaproszono mnie, abym odebrał danie. Okazało sie trafione. Oczywiście, podczas jego odbierania, pracownik życzył mi smacznego.

Odwiedzałeś ostatnio Abas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem