ABC

( 3.69 )

Opinie (835)

Nie polecam!

Sklep czysty z dobrym asortymentem oraz przystępnymi cenami, niestety ekspedientka jest bardzo nie miła, ubliża klientom, rzuca resztą ogólnie stwarza wrażenie jakby była tam "za kare" a klient to jej wróg.

Tak sobie.

Tak sobie.

Świetnie.

Nie mam zastrzeżeń.

Źle.

To zwykle sklepiki osiedlowe i przydrożne. Albo nie ma czym wydać, albo nie działa terminal.

Bardzo dobrze.

Zawsze szybkie zakupy.

Odwiedzałeś ostatnio ABC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Krakowski Kredens

(4.75 )

TOP Market

(3.20 )

Czas na herbatę

(3.01 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem