AMBASADOR

( 5.00 )

Opinie (1)

Od ponad roku kupuję w tym sklepie ubrania dla córki

Od ponad roku kupuję w tym sklepie ubrania dla córki. Może to nie jest jakiś hiperekskluzywny magazyn mody, jednak w powietrzu unosi się duch handlu. Dzieje się tak za sprawą pani Basi - niewielkiej wzrostem, ale za to gigantycznej w opanowaniu sztuki kupieckiej. Doskonale zorientowana, nienahalna, rewelacyjnie czytająca w gustach klientów i potrafiąca z nimi rozmawiać. Zakupy tam robią właściwie żona z córką. Ja lubię poobserwować panią Basię w akcji. Zauważyłem, że sklep ów ma spore grono stałych klientów, których darzy zaufaniem, bezgotówkowo udostępniając ubrania do przymiarki. Klienci wracają na ogół z odciętą metką i należnością za towar. Minusy: wrażenie ciągłego "przyjęcia towaru", niewielkie i niezbyt wygodne przymierzalnie oraz brak terminala do rozliczeń kartą kredytową.

Odwiedzałeś ostatnio AMBASADOR?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.61 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.23 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem