cal.pl

( 4.00 )

Opinie (1)

Chciałbym ocenić sklep serwis usługowy cel

Chciałbym ocenić sklep/ serwis usługowy cel.pl który oferuje klientom wykupienie miejsca - serwera w dość dobrych cenach. Ceny oferowane przez cal.pl są bardzo korzystne. Już za 50zł rocznie (+vat) otrzymujemy konto o dobrych parametrach: 5GB przestrzeni i 15GB miesięcznego transferu, do tego nielimitowana liczba baz danych i kont ftp. Beż żadnych zobowiązań możemy testować serwer przez tydzień, po tym czasie albo podpisujemy umowę i opłacamy go albo rezygnujemy bez żadnych konsekwencji. Do tego należy jeszcze dodać bardzo dobry kontakt z administratorami oraz ich szybka i fachowa pomoc - ogólnie rzecz biorąc odpowiedz przychodzi od paru godzin do 12h (lub też można zadzwonić i dostać odrazu daną informację). Pod koniec umowy gdy już nie chciałem przedłużać umowy administrator zaproponował mi 10% zniżki, gdy nie odpowiadałem po kilku tygodniach zaproponował mi już 20% co oznacza, że firmie zależy na kliencie. Oceniam tą firmę na +3 za dobre ceny usług, dobre serwery, dobrą pomoc techniczną, i zadbanie o klienta. Po 2 latach korzystania z usług cal.pl mogę szczerze polecić ich hosting.

Odwiedzałeś ostatnio cal.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

strefaprezentow.pl

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem