Wydział Komunikacji w Bełchatowie

( 3.50 )

Opinie (2)

Dzisiaj byłam wyrejestrować samochód z Urzędu Komunikacji w

Dzisiaj byłam wyrejestrować samochód z Urzędu Komunikacji w Bełchatowie mieszczący się przy ul. Pabianickiej. Dojazd do Urzędu jest dość łatwy. Parking dla samochodów jest mały, ale niedaleko urzędu jet kilka takich parkingów. Więc jest gdzie zaparkować. Jeśli chodzi o komunikację miejską również można dojechać blisko urzędu. Jedyny minus komunikacji jest ten, że kursuje ona dość rzadko. Wejście do budynku jest zarówno dla osób niepełnosprawnych, jak i zdrowych ludzi. Drzwi i okna były czyste. Na drzwiach były widoczne godziny otwarcia urzędu. Po wejściu do środka jest informacja dla klientów. Obok informacji znajduję się również tablica na której są wypisane co znajduję się na każdym piętrze. Na parterze było czysto i schludnie. Podłoga była czysta i zadbana. Oświetlenie działało poprawnie. Obok jednej ze ścian był stolik i 2 krzesełka. Dla niepełnosprawnych była winda. Urząd komunikacji znajduje się na 2 piętrze. Korytarz był czysty, schludny i długi. Na suficie wisiały elektroniczne skrzynki z numerkami, które miały za zadanie wywoływanie klientów do pokoi.Aby wziąć numerek należało zgłosić się do pierwszego pokoju na tym piętrze. Na drzwiach wisiała informacja, że do pokoju wchodzi się pojedynczo. Z tego powodu tworzyła się kolejka. Na swoją kolej długo nie czekałam, ok. 1,5 minuty. Kiedy weszłam poinformowałam Panią zza biurka o tym, że chciałam numerek. Po wymienieniu się informacjami dostałam numerek. Pani, która mnie obsługiwała była miła i uprzejma. Ubrana była stosownie do pracy. Nie widziałam identyfikatora. Pani obsłużyła mnie szybko i sprawnie. Na korytarzu czekałam kiedy zostanę wywołana, a dokładnie kiedy mój numerek będzie pokazany na elektronicznej skrzynce. Czekałam ok. 17 minut. Na skrzynce był pokazany mój numer oraz strzałka, w którą stronę mam iść. Oprócz tego była głosowa informacja, że mój numer ma podejść do stanowiska 7. Więc weszłam i usiadłam przy stanowisku nr 7. Przedstawiałam swoją sprawę. Pani zza biurka wysłuchała mnie i zaczęła wykonywać swoje obowiązki. Również powiedziała jakie dokumenty będą potrzebne do tego oraz jaką opłatę należy uiścić. Oprócz tego Pani odpowiedziała na moje pytania konkretnie, a na te co nie wiedziała pokierowała mnie do osoby, która umiała odpowiedzieć na nie (do kierownika urzędu). Pani była miła i uprzejma, obsłużyła mnie sprawnie i szybko. Była ubrana stosownie do pracy. Nie posiadała identyfikatora. Kobieta byłą młodą dziewczyną, w wieku ok. 26 lat. Po załatwieniu sprawy poszłam do kierownika urzędu. Kierownik miał swoje biuro na tym samym piętrze. Gdy weszłam kierowniczka przyjęła mnie miło. Po przedstawieniu sprawy uzyskałam rzetelną odpowiedź. Kierowniczka była miła i uprzejma. Ubrana była stosownie do pracy. Nie widziałam identyfikatora.. Kobieta była w średnim wieku, ok. 40 lat.

Odwiedzałeś ostatnio Wydział Komunikacji w Bełchatowie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce

(5.00 )

PUP Bytom

(0.50 )

Urząd Miasta i Gminy we Wronkach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem