Biuro Pośrednictwa Ubezpieczeniowego GESTOR

( 4.50 )

Opinie (2)

W dniu dzisiejszym kończyło mi się ubezpieczenie OC mojego

W dniu dzisiejszym kończyło mi się ubezpieczenie OC mojego samochodu, więc udałam się do Biura Pośrednictwa Ubezpieczeniowego, które mieści się w Złotoryi przy pl. Matejki. Biuro mieści się w starym budynku, który z zewnątrz nie prezentuje się najlepiej. Do biura wchodzi się wąskimi schodami. W biurze znajdują się 3 stanowiska z Paniami obsługującymi klientów. Jako że wszystkie Panie były zajęte, musiałam chwilę poczekać w wydzielonym miejscu. Po ok 3 minutach zostałam zaproszona do biurka. Pani, która mnie obsługiwała była bardzo miła, jej wiedza i kompetencje były na wysokim poziomie. Dostalam kilka ofert do wyboru, z których z pomocą Pani mnie obsługującej wybrałyśmy najkorzystniejszą ofertę. Cała obsługa przebiegła szybko i sprawnie. Zakres ofert jest bardzo szeroki i atrakcyjny cenowo. Obsługa jest miła i kompetentna.

Odwiedzałeś ostatnio Biuro Pośrednictwa Ubezpieczeniowego GESTOR?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem