Art Sun

( 3.00 )

Opinie (1)

Od czasu mojej ostatniej wizyty w tym solarium minęło

Od czasu mojej ostatniej wizyty w tym solarium minęło trochę czasu i zaszły spore zmiany - lokal zmniejszono o połowę. Tym samym jest w nim mniej łóżek opalających. Pracownica nieco znudzona, mało rozmowna. Mechanicznie poinformowała mnie o cenie, miałam wrażenie, że chce jak najszybciej wrócić do lektury gazety. Plus za czystość - nie ma do tego zadnych zastrzeżeń, łożko w dobrym stanie, do dyspozycji klientów dostępne papierowe ręczniki, waciki i kosmetyki do zmywania makijażu.

Odwiedzałeś ostatnio Art Sun?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Solarium KID

(5.00 )

Solarium Ergoline

(4.25 )

Vera

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem