Wojwit

( 4.50 )

Opinie (4)

Wizyta w studiu filmowym Wojwit

Wizyta w studiu filmowym Wojwit. Właściciela poznałem na targach, gdzie od razu przykuł moją uwagę znakomitej jakości filmem, którego był autorem. Demo, które zaprezentował nie było fabrycznie spreparowanym filmem reklamowym lecz systematyczną produkcją filmową realizowaną podczas uroczystości weselnych. Po targach spotkaliśmy się aby omówić szczegóły produkcji takiego filmu. To co zobaczyłem absolutnie zmieniło moje podejście do videofilmowania. Wiedza tego człowieka na temat technik stosowanych w telewizji i filmie wprawiła mnie w ogromne zdumienie. Krook po kroku cierpliwie prezentował przykłady swojej pracy, a raczej jej owoce. Poza profesjonalizmem tego człowieka trzeba zwrócić uwagę na jego podejście do klientów. Bardzo szybko zbudował koleżeńskie relacje, zdobył zainteresowanie, wyodrębnił zakres wspólnych zaintersowań. Rozmowa była bardzo konstruktywna. Małym minusem jest cena ale efekt finalny powala z nóg.

Odwiedzałeś ostatnio Wojwit?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Stars Impresariat Filmowy

(1.75 )

Tomasz Lis na żywo

(0.75 )

Stend up zabij mnie śmiechem

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem