Dworze Łódź Fabryczna

( 0.50 )

Opinie (1)

Dworzec Łódź Fabryczna

Dworzec Łódź Fabryczna.Ten dworzec to wstyd i obraza dla Łodzianina. Wygląda jak przechowalnia dla bezdomnych. Wszędzie śmierdzi moczem i innymi odchodami. Przed wejściem na dworzec stoją grupki pijanych Pań i Panów. Strach przejść koło nich z bagażem. Jedynym pozytywem tego dworca są Panie, które siedzą w okienkach. Miłe i pomocne. Wstyd mi za ten dworzec.

Odwiedzałeś ostatnio Dworze Łódź Fabryczna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PKP

(4.65 )

PKP Intercity

(4.67 )

Metro Warszawskie

(4.32 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem