BeautyLIFE

( 5.00 )

Opinie (3)

Firma Beauty LIFE jest firmą profesjonalną

Firma Beauty LIFE jest firmą profesjonalną. Spełniła moje oczekiwania. Miła obsługa. Otrzymałam też pełną informację nt.sprzedawanych towarów dotyczących wyposażenia łazienek z uwzględnieniem moich możliwości finansowych. Zakupiony towar został dowieziony do domua. W ramach zakupu towaru wykonano mi projekt łazienki, a nawet okazano pomoc przy modernizacji łazienki. Polecam zakupy w tak profesjonalnej firmie. Życzyłabym sobie i innym osobom żyby wszystkie firmy były takie kompetentne. IS

Świetna obsługa

Świetna obsługa. Profesjonalna i kompetentna. Korzystałem z kontaktu osobistego, a także z obsługi on-line przez telefon i mail. Ciekawa strona www. Zostałem obsłużony szybko, konkretnie i przede wszystkim z troską o zaspokojenie moich potrzeb. Polecam ze względu na profesjonalizm i wyróżniającą się troskę o klienta.

Doskonały kontakt i profesjonalne podejście do klienta

Doskonały kontakt i profesjonalne podejście do klienta: wsparcie i rady bezcenne :-). Dzięki nim uniknęłam kosztownych pomyłek w wyposażeniu i rozmieszczeniu elementów wyposażenia łazienki (dodatkowych późniejszych przeróbek itp). To nie koniec naszej współpracy, ale za dotychczasową dziękuję, pozdrawiam i POLECAM GORĄCO!

Odwiedzałeś ostatnio BeautyLIFE?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

e-lazienki

(0.50 )

INTECH

(4.50 )

Art-Dom

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem