Artyk

( 3.50 )

Opinie (1)

Pragnę poddać ocenie produkt

Pragnę poddać ocenie produkt, którego firma Artyk jest importerem. Moje córki dostały na Mikołaja lalki z serii Natalia Collection z pieskiem. W reklamie wszystko fajnie wygląda i zabawa zapowiada się super, myślę jednak, że zastaw jest bardzo niedopracowany. Piesek jest fajny i dziecko od razu chce się nim bawić, dźwięki jakie wydaje są bardzo naturalne. Gorzej jeśli dziecko chce się bawić zgodnie z instrukcją obiema zabawkami naraz. Lalka ma utwardzaną głowę, dłonie i stopy, reszta jest miękka, tak więc lalka nie może stać nawet podtrzymywana bo głowa przeważa się albo do przodu albo do tyłu, siedzieć też nie może, nawet solidnie podparta. Jeśli dziecko chce się bawić inscenizując jakieś scenki to ciągłe trzymanie lalki jest kłopotliwe bo czym ma dotykać pieska. Ubranie lalki jest niedbałe, rajtuzki ciągle zsuwają się. Według mnie zabawki są fajne, ale oddzielnie, lalka jako przytulanka, a piesek do zabawy, ale razem to kiepskie połączenie. Dużo lepsza byłaby lalka z plastikowym ciałem, mogłaby stać podarta i siedzieć.

Odwiedzałeś ostatnio Artyk?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Berchet

(4.88 )

Baby Land Świat Dziecka

(3.50 )

Baby maxx

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem