Banki Żywności

( 5.00 )

Opinie (2)

Przedmiotem tej obserwacji jest Bożonarodzeniowa akcja

Przedmiotem tej obserwacji jest Bożonarodzeniowa akcja Banków Żywności – Świąteczna zbiórka, trwająca w dniach 4-6XII. Z wolontariuszami tej okoliczności, spotkałam się w sklepach Polo Marketu i Biedronki na terenie Grodkowa. Byli to młodzi, grzeczni chłopcy (chyba szkół średnich, może studenci), którzy witali wchodzących do sklepów klientów i z uśmiechem wręczali ulotki, zachęcając w kilku słowach, do wsparcia potrzebujących, zakupem artykułu na nadchodzące, grudniowe święta. Takie akcje organizowane są, co jakiś czas, bo nie jest to typowy bank/placówka finansowa, ale organizacja pożytku publicznego, zajmująca się pozyskiwaniem i gospodarowaniem żywności, wśród potrzebujących/najuboższych. Popieram ich działania i chętnie służę wsparciem, tym razem też to zrobiłam. Młodzi ludzie, których spotkałam w miejscowych sklepach, byli grzeczni i prezentowali się nienagannie, nie sposób było, nie pomóc. Datki wkładano do przygotowanych wózków, każdemu darczyńcy dziękowano i życzono miłego dnia. W ich działaniach nie było nachalności ani impertynencji, nie atakowano klientów danego sklepu, byli to ludzie, doskonale przygotowani do swojej roli, oznaczeni firmowym odzieniem i identyfikatorami. Dotąd nie oceniałam Banku Żywności, choć wielokrotnie miałam do czynienia z takimi akcjami, ale uznałam, że warto pochwalić ich działania. Ufam, że uszczęśliwiają one, wielu takich, którym nie powiodło się w życiu i zdani są na łaskę innych. Warto pomagać, choćby z wdzięczności, za własny, jakże odmienny los.

Kiedy dzisiaj odwiedziłam Biedronkę zauważyłam

Kiedy dzisiaj odwiedziłam Biedronkę zauważyłam, że jest tam organizowana akcja zbiórki żywności dla potrzebujących. Przed wejściem na salę sprzedaży stały dwie wolontariuszki i wręczały klientom ulotki. Zachęcały również do zakupu produktów i wrzucenia ich do wózka. Towary z wózka miały być przeznaczone dla osób najbardziej potrzebujących. Jak się dowiedziałam z ulotki cała akcja trwa od 3 do 5 grudnia. Jest ona zorganizowana przez Bank Żywności. Oprócz bezpośredniej pomocy poprzez ofiarowanie produktów akcję można wspomóc również wpłacając pieniądze na konto lub przekazując na jej rzecz 1% z podatku. Cieszę się, że tego typu akcje są organizowane. Tego typu pomoc jest potrzebna zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Małym gestem jakim jest zakup jakiegoś produktu, możemy wywołać uśmiech i radość innej osoby.

Odwiedzałeś ostatnio Banki Żywności?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem