Banki Żywności

( 5.00 )

Opinie (2)

Przedmiotem tej obserwacji jest Bożonarodzeniowa akcja

Przedmiotem tej obserwacji jest Bożonarodzeniowa akcja Banków Żywności – Świąteczna zbiórka, trwająca w dniach 4-6XII. Z wolontariuszami tej okoliczności, spotkałam się w sklepach Polo Marketu i Biedronki na terenie Grodkowa. Byli to młodzi, grzeczni chłopcy (chyba szkół średnich, może studenci), którzy witali wchodzących do sklepów klientów i z uśmiechem wręczali ulotki, zachęcając w kilku słowach, do wsparcia potrzebujących, zakupem artykułu na nadchodzące, grudniowe święta. Takie akcje organizowane są, co jakiś czas, bo nie jest to typowy bank/placówka finansowa, ale organizacja pożytku publicznego, zajmująca się pozyskiwaniem i gospodarowaniem żywności, wśród potrzebujących/najuboższych. Popieram ich działania i chętnie służę wsparciem, tym razem też to zrobiłam. Młodzi ludzie, których spotkałam w miejscowych sklepach, byli grzeczni i prezentowali się nienagannie, nie sposób było, nie pomóc. Datki wkładano do przygotowanych wózków, każdemu darczyńcy dziękowano i życzono miłego dnia. W ich działaniach nie było nachalności ani impertynencji, nie atakowano klientów danego sklepu, byli to ludzie, doskonale przygotowani do swojej roli, oznaczeni firmowym odzieniem i identyfikatorami. Dotąd nie oceniałam Banku Żywności, choć wielokrotnie miałam do czynienia z takimi akcjami, ale uznałam, że warto pochwalić ich działania. Ufam, że uszczęśliwiają one, wielu takich, którym nie powiodło się w życiu i zdani są na łaskę innych. Warto pomagać, choćby z wdzięczności, za własny, jakże odmienny los.

Kiedy dzisiaj odwiedziłam Biedronkę zauważyłam

Kiedy dzisiaj odwiedziłam Biedronkę zauważyłam, że jest tam organizowana akcja zbiórki żywności dla potrzebujących. Przed wejściem na salę sprzedaży stały dwie wolontariuszki i wręczały klientom ulotki. Zachęcały również do zakupu produktów i wrzucenia ich do wózka. Towary z wózka miały być przeznaczone dla osób najbardziej potrzebujących. Jak się dowiedziałam z ulotki cała akcja trwa od 3 do 5 grudnia. Jest ona zorganizowana przez Bank Żywności. Oprócz bezpośredniej pomocy poprzez ofiarowanie produktów akcję można wspomóc również wpłacając pieniądze na konto lub przekazując na jej rzecz 1% z podatku. Cieszę się, że tego typu akcje są organizowane. Tego typu pomoc jest potrzebna zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Małym gestem jakim jest zakup jakiegoś produktu, możemy wywołać uśmiech i radość innej osoby.

Odwiedzałeś ostatnio Banki Żywności?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(2.25 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem