50 Sportstyle

( 4.14 )

Opinie (23)

Bomba, obsługa super

Kompetentna obsługa na wysokim poziomie, potrafią doradzić aby klientów wyszedł zadowolony

Obsługa chętna pomocy

Obsługa chętna pomocy. Schludnie i czysto ubrana w firmowe służbowe ubranie. Sami wypatrują osób którym mogą pomóc. Towar zawsze ładnie poukładany dzięki czemu nie ma problemu w znalezieniu dla siebie rozmiaru butów czy koszulki. Jeśli nie ma rozmiaru na miejscu to starają się pomóc poprzez zamówienie do sklepu albo proponują znalezienie danego produktu na ich stronie internetowej

Obsługę sklepu Style 50 w Nowy Targu oceniam na bardzo

Obsługę sklepu Style 50 w Nowy Targu oceniam na bardzo dobrą. W sklepie szukałem obuwia, które będzie idealne na zimowe chłody i jesienną pluchę. Na stoisku zauważyłem interesujący mnie model. Wzbudził on jednak moje wątpliwości, nie byłem pewien co do materiałów z jakich został wykonany. W celu uzyskania odpowiedzi udałem się do chodzą po sklepie ekspedienta, który po moim pojawieniu się w sklepie i dłuższym rozglądaniu, zapytał życzliwie, w czym może pomóc. Skoro miałem problem to skorzystałem z jego wcześniejszej oferty. Sprzedawca opisał mi materiały z jakich zostało wykonane obuwie, później pomógł mi znaleźć odpowiedni nr buta i gdy już zdecydowałem się na zakup polecił używanie środków zabezpieczających do butów, aby skóra nie przemakała i nie pękała. Dopytałem jeszcze czy buty można zwrócić i w jakim terminie od daty zakupu w razie gdybym znalazł lepszą ofertę. Obsługujący odpowiedział, że 14 dni. Sklep również z wizualnej strony prezentował się dobrze, wszystko równo poukładane, na podłodze tylko stały zafoliowane pudła, które systematycznie wnosili pracownicy do magazynu, ale nie utrudniało to zakupów.

Przeszkolenie i kompetencja personelu jest na wysokim

Przeszkolenie i kompetencja personelu jest na wysokim poziomie.Pracownicy są kulturalni i bardzo mili dla klientów.W sklepie jest dość duży wybór ciuchów w praktycznie każdym rozmiarze.Sklep kusi klientów niskimi cenami oraz częstymi promocjami.Mężczyźni oraz kobiety znajdą dla siebie coś ciekawego.Obsługa klienta przebiega bardzo sprawnie dzięki czemu nie trzeba długo czekać przy kasie.Wygląd sklepu oraz obsługa zachęca do ponownego odwiedzenia tego miejsca .

Po wejściu do sklepu zaskoczył mnie brak reakcji obsługi

Po wejściu do sklepu zaskoczył mnie brak reakcji obsługi, jedynie ich oczy wydawały się w jakikolwiek sposób chętne do nawiązania ze mną kontaktu. Poprosiłem jedną z pań o wskazanie mi drogi do działu z T-shirtami, niestety pani nie miała czasu i kazała mi iść do innej pani (przypomnę, iż sklep nie jest duży) Na szczęście, po drodze, znalazłem poszukiwane stoisko. Kiedy podszedłem do kasy pani stająca za nią obrzuciła mnie wymownym spojrzeniem o treści: "Po co tu przyszedłeś? Przez Ciebie muszę wstać) Generalnie postawa obsługi pozostawia wiele do życzenia, chociaż może to być tylko moje wrażenie. Jeżeli chodzi o produkty to wybór ich jest duży, jakościowo też są zadowalające. Zachęcić mogą również promocje.

Moja obserwacja dotyczy sklepu 50 Sportstyle

Moja obserwacja dotyczy sklepu 50 Sportstyle, który mieści się na parterze budynku w którym znajduje się hipermarket Tesco oraz pasaż Handlowy Tesco na ul. Kapelanka 54 w Krakowie. O ile wystawa była poprawna ale nic porywającego. W sklepie jest zdecydowanie za ciemno, zbyt słabe oświetlenie i zastanawiam się czy to celowy zabieg aby nie zauważyć plamek czy defektów w końcu to qulet czy po prostu oszczędność na energii elektrycznej. W sklepie panował nieład w wyspy z obuwiem były poustawiane w sposób utrudniający swobodne przemieszczanie się po sklepie.

Personel tego sklepu jest kompetentny i dobrze

Personel tego sklepu jest kompetentny i dobrze przeszkolony. Sprzedawcy umieją doradzić klientowi. Obsługa jest uprzejma i profesjonalna. Pracownicy znają rodzaj asortymentu sklepowego, dostępność rozmiarów odzieży i obuwia oraz ich zalety i przeznaczenie dla konkretnych grup klientów. Oferta jest szeroka, brak jedynie odzieży sportowej dla dzieci,co byłoby dodatkowym atutem sklepu. Ceny nie są wysokie. Często organizowane są promocje oraz dostępne zniżki dla stałych klientów. Po wejściu do sklepu klient od razu zostaje zauważony przez sprzedawcę, który oferuje pomoc w wyborze towaru. Czas obsługi jest krótki. Na sklepie zawsze znajduje się kilku sprzedawców (dodatkowo 2 przy kasie) aby każdy klient miał zapewnioną natychmiastową obsługę. Wystawy prezentuję się dobrze i zachęcają do odwiedzenia tego miejsca. Towar ułożony jest rozmiarami, kolorystycznie dobrany, dodatkowo podzielony na część męską, damską i młodzieżowo- dziecięcą

Moja obserwacja dotyczy WYSTAWY 50 Sportstyle

Moja obserwacja dotyczy WYSTAWY 50 Sportstyle. ten sklep mieści się na parterze CH Tesco na ul. Kapelanka 54 w Krakowie. Witryna była czysta, ale nie jakaś perfekcyjnie czy błyszcząca czystością z daleka. Logo też nei było jakoś specjalnie dostrzegalne. Na wystawie panował chaos i nieporządek. Ceny wystawionych produktów nie było dobrze widoczne. A wystawa przypominała bazarek. Wiem, ze to jest dobry sklep i ma stałych klientów a obsługa jest zawsze zorientowana w asortymencie i chętna do pomocy. Ale ponoć wystawa to wizytówka sklepu a tutaj nie pierwszy raz było nie najlepiej.

Moja obserwacja dotyczy sklepu sieci qutletów

Moja obserwacja dotyczy sklepu sieci qutletów, który mieści się na parterze na lewo od wejścia Do Tesco na ul.Kapelanka w Krakowie. Na witrynie było dobrze rozpoznawalne logo, oraz informacje o okazjach, obniżkach itp. Sklep ma dość sporą powierzchnię, która utrzymana jest w ładzie i porządku. Jedyny minus jak dla mnie to zbyt ciemne oświetlenie w centralnej części sklepu. Duży wybór koszulek, obuwia z końcówek serii znanych sportowych marek w dobrych cenach. Personel miły i uczynny i doskonale zorientowany w asortymencie.

Sklep posiadający w ofercie ubrania sportowych znanych

Sklep posiadający w ofercie ubrania sportowych znanych światowych marek. W witrynach zawsze można obejrzeć aktualne trendy. Podobnie jest wewnątrz sklepu. Ubrania na wieszakach nie są na siebie "nawalone" tak jak w innych sklepach dzięki czemu można łatwo obejrzeć aktualną ofertę. Oferta jest tak wyeksponowana że można śmiało stwierdzić że tworzy całość. Napewno duża zasługa jest pracowników którzy o to dbają.

Odwiedzony sklep posiada bardzo szeroką gamę odzieży

Odwiedzony sklep posiada bardzo szeroką gamę odzieży sportowej. Z zewnątrz sklep prezentuje się ładnie, po wejściu na salę sprzedaży towar był estetycznie ułożony i zadbany. Ceny produktów w normie. Obsługa widoczna i chętna do pomocy. Wychodząc ze sklepu obsługa nawiązała kontak wzrokowy i pożegnała się słowami do widzenia.

Po wejściu do sklepu nikt nie interesuje się klientem

Po wejściu do sklepu nikt nie interesuje się klientem, nikt nie wita, nie pyta w czym pomóc itp.,ogólnie panuje nieład, mimo iż obsługa układa zawsze coś i przewiesza.Natomiast po dłuższym namyśle co do zakupu towaru nie byłam pewna ceny, ponieważ była niewyrazna i gdy zapytałam pana stojącego za ladą(chyba właściciela)to otrzymałam opryskliwą odpowiedz, a pan nawet nie raczył zerknąć w moją stronę tylko pod nosem wycedził koszt i tak jakby chciał się mnie pozbyć. Sprawiał wrażenie, że klient mu przeszkadza.Po chwili podeszła do lady pani, która mnie obsłużyła, ale też niezbyt przyjemne odczucie wywarła na mnie. Gdyby nie to, że zakup był dla mojego dziecka, a on stał obok to wyszłabym z tego sklepu nie kupując absolutnie nic.Nie polecam w żadnym razie, bo obsługa powinna byś wszędzie na wysokim poziomie, a w tamtym miejscu niestety tego nie ma.

Moja obserwacja dotyczy sklepu mieszczącego się na ul

Moja obserwacja dotyczy sklepu mieszczącego się na ul. Kapelanka w budynku gdzie znajduje się Tesco oraz pasaż handlowy. Qulet jest zlokalizowany na parterze po lewej stronie i ma wejście prosto z ulicy. Po prawej stronie jest bardzo ciekawie zaaranżowana strefa kasy oraz nieco dalej przymierzalnie. Niestety w sklepie jest nadmiar towaru i są miejsca w sklepie, że tzw. swobodne przemieszczanie się jest utrudnione. Według mnie w sklepie generalnie jest za ciemno, zbyt mrocznie poza strefą z męskimi adidasami. Dziecko wyrosła z obuwia sportowego i tuż po rozpoczęciu roku szkolnego wybraliśmy się na zakupy nowych butów. Staliśmy przed półkami, oglądaliśmy i ceny i modele. W pewnej chwili podeszła do nas wysoka i bardzo miła sprzedawczyni i zaoferowała pomoc w wyborze. Bardzo chętnie przystałam na Jej propozycję, ponieważ wybór był olbrzymi. Powiedziałam tylko, jaki typ butów oraz do jakiej kwoty chciałabym kupić dla syna. Byłam pod wrażeniem jak doskonale orientuje się w asortymencie ta pracownica. Doskonale dogadywała się z moim synem. Ostatecznie wybrali wspólnie odpowiednie buty. Pan, który obsługiwał przy kasie był bardzo miły i przed finalizacją transakcji zaproponował, aby jednak syn ubrał je jeszcze raz, bo to model z wyjątkowo twardą podeszwą i są osoby, którym źle się chodzi w takim obuwiu. Syn zmierzył, przeszedł się jeszcze raz po sklepie i był pewien, że na twardej podeszwie chodzi mu się dobrze. Za buty zapłaciłam, paragon i potwierdzenie płacenia kartą otrzymałam. A buty nosiły się super na nogach mojego syna, tylko, że w kwietniu okazało się, że już z nich wyrósł. Nie było wątpliwości gdzie udamy się po nowe buty. Ale to już kolejna obserwacja.

Już dawno planowałam zakup spodni dresowych

Już dawno planowałam zakup spodni dresowych, dlatego podczas zakupów w CH Tulipan wstąpiłam do sklepu 50 Sportstyle. Skusiły mnie przede wszystkim wyprzedaże, dzięki którym wszystkie ciuchy można kupić dużo taniej niż na początku sezonu. Gdy weszłam do salonu, najpierw zaczęłam oglądać t-shirty i po chwili podeszła do mnie pracownica, która zapytała, czy szukam czegoś konkretnego. Odpowiedziałam, że spodni do ćwiczeń, powiedziałam jakie są moje wymagania i ekspedientka pomogła wybrać mi kilka par. Gdy udałam się do kasy w celu dokonania zakupu, pracownica proponowała mi jeszcze zakup t-shirtu i skarpet. Moim zdaniem jej zachowanie było trochę nachalne, bowiem gdy powiedziałam, że nie jestem zainteresowana, ta dalej przekonywała mnie, bym coś przymierzyła, chociaż stanowczo powiedziałam, że nie mam zamiaru już nic kupić. Po zapłacie otrzymałam jeszcze kartę stałego klienta, dzięki którym będę otrzymywała dodatkowe rabaty. Ogólnie sklep jest bardzo przyjemny, można kupić tutaj dużo fajnej odzieży sportowej. Póki co z zakupu jestem bardzo zadowolona.

W galerii Handlowej Bielawy w Toruniu dokonałem obserwacji

W galerii Handlowej Bielawy w Toruniu dokonałem obserwacji sklepu 50 Sport. Zaraz po wejściu Pani przy kasie przywitała mnie bardzo miło. Na sali sprzedaży znajdowało się 2 pracowników w firmowych koszulkach. Po kilku minutach jedna z Pań zaproponowała mi pomoc. Zostałem poinformowany, że model o który pytam jest z nowej kolekcji i zachęcono mnie do zakupu. Przy kasie zaproponowano mi środek impregnujący.

„Polujesz na kolejną wyprzedaż? Już nie musisz! W outletach

„Polujesz na kolejną wyprzedaż? Już nie musisz! W outletach 50 Sportstyle wyprzedaż trwa cały rok!” - tak się chwalą na stronie internetowej. I rzeczywiście, po wejściu do sklepu większość towarów miała na metce dwie ceny; przed i po obniżce. Zaciekawiły mnie sportowe sandały. Zacząłem przymierzać, najpierw jedną parę, potem kolejną. Przechodzące obok pracownice nawet się mnie zająknęły, że przymierzam (o zgrozo) damski model. Buty fajnie leżały na nodze i może nawet bym się zdecydował, gdyby nie cena. Po przyjściu do domu dowiedziałem się, że cena gdzie indziej (bez obniżek) jest niższa, a na dodatek jest to obuwie dla kobiet. Ale wróćmy do sklepu. A więc prócz totalnej indolencji ekspedientek w sklepie jest stosunkowo duży wybór artykułów sportowych. Asortyment jest pogrupowany logicznie. W punkcie handlowym panuje ład i porządek. Panie przy kasach uwijały się w miarę sprawnie. Wrócę jeszcze raz na zakupy, może żonie się spodobają wypasione sandałki...

Zaraz po wejsciu zostalem zauwazony

Zaraz po wejsciu zostalem zauwazony, po chwili zaproponowano mi pomoc w doborze interesujazych mnie artykulow. Sprzedawcy wykazywali chec pomocy, ale niestety w sklepie byly male braki w asortymencie. W sklepie panuje porzadek, jest czysto, plakaty aktualne, ceny na artykulach widoczne, a obsluga mila i pomocna.

Weszłam do tego sklepu w poszukiwaniu dziecięcych

Weszłam do tego sklepu w poszukiwaniu dziecięcych sportowych butów. Sklep usytuowany jest w galerii handlowej, na dość niedużej powierzchni wyeksponowano tam dość pokaźny asortyment sportowy- od czapek, rękawic i odzieży zimowej, poprzez sprzęt sportowy, buty, aż po asortyment zdecydowanie nie zimowy (choć też sportowy). W sklepie uwijały się dwie pracownice – rozkładały towar na półkach, porządkowały kartony. Mimo tego, jedna z nich poproszona przeze mnie o informację o butach dziecięcych, bez chwili zwłoki, nie dając mi odczuć zniecierpliwienia, zaprowadziła mnie do właściwego regału. Przechadzając się po sklepie zauważyłam, że wnętrze jest zadbane, czyste, schludne. Pracownice zajęte pracą, nie pozorowały jej. W trakcie wizyty nasunęły mi się jeszcze inne pytania- na wszystkie otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi od pracownic. Mimo tego, że asortyment jest zdecydowanie młodzieżowy, sklep jest przyjazny dla wszystkich grup wiekowych – przy regałach umieszczone są wygodne pufy dla klientów. Towar wymieniany jest sezonowo i niestety – to minus – ekspedientki nie były w stanie wyjaśnić, kiedy. Podobno decyduje o tym „Centrala”, nie informując o tym wcześniej pracowników sklepu. To taki haczyk dla łowców okazji i wyprzedaży – czekając na maksymalne obniżki można zastać puste półki w sklepie, bez śladu wymarzonego towaru. Mimo tego, wizyty w tym sklepie należą do całkiem miłych.

Odwiedzałeś ostatnio 50 Sportstyle?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Adidas

(3.89 )

Bergson

(3.61 )

Campus

(3.93 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem