Gaspol

( 3.20 )

Opinie (17)

Bardzo dobrze.

Wszystko prawidlowym poziomie.

Zaczęło się

Zaczęło się, zrobiło się zimno, kaloryfery prawie zamarznięte. No tak, brakło gazu w instalacji do ogrzewania. No to dzwonię do rozlewni gazu w Nowym Sączu. Nie jest to proste zadanie, ponieważ trwa to długo zanim uda się połączyć- przydałoby się więcej linii do obsługi telefonów. W rozmowie telefonicznej standardowe pytania o adres, ilość potrzebnego paliwa itd. Za około 4 godziny odbieram telefon z Gaspolu z informacją, że dostawa przesunie się o 4 dni. Wyraziłem swoje niezadowolenie z tego faktu i zrezygnowałem z zamówienia, bo tak długo czekać nie mogę-zamawiam tam gdzie będzie szybciej. W odpowiedzi dostałem informację, że nie mogę zrezygnowac bo już zamówiłem. No to się uśmiałem. Wyciągnąłem umowę na dostawę gazu, a tam jest wyraźnie napisane, że dostawa w ciągu 24 godzin. Pani na to, że nie zna takich zapisów w umowie. No to ciekawa sytuacja. W wyniku takiego traktowania zerwałem umowę z tą firmą z powodu niewywiązania się dostawcy z umowy. Ciekawa sytuacja, bo do dziś wydzwaniają do mnie kiedy będę w domu bo chcą dostarczyć zamówiony gaz. Ja im tłumaczę, że nie chcę tego gazu bo odmówiłem, że za późno, że nie obowiązuje żadna umowa, a oni swoje. czy kiedyś coś w tym kraju się zmieni...?

Odwiedzałeś ostatnio Gaspol?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PGNiG

(3.61 )

Gazownia Zabrze

(4.50 )

Gazownia Opolska

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem