Giełda Papierów Wartościowych

( 0.50 )

Opinie (6)

Sala notowań oraz organizowane tam wydarzenia biznesowe

Sala notowań oraz organizowane tam wydarzenia biznesowe zawsze są na zadowalającym poziomie. Polecam.

Zadzwoniłem do GPW ponieważ chciałem otrzymać nagranie z

Zadzwoniłem do GPW ponieważ chciałem otrzymać nagranie z debiutu giełdowego spółki, którą wprowadzałem na giełdę. Telefon odebrał Pan M. W. Był bardzo miły i poinformował mnie, że zaraz sprawdzi gdzie mają umieszczone to nagranie. Jeśli go znajdzie to prześle mi je elektronicznie i dodatkowo zobowiązał się poinformować mnie o tym telefonicznie. Zrobił to w ciągu 15 minut.

Odwiedzałeś ostatnio Giełda Papierów Wartościowych?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(5.00 )

PUP Świecie

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem