Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

( 4.24 )

Opinie (8)

Bilety do ZOO wydają się teraz drogie

Bilety do ZOO wydają się teraz drogie, ale widząc jego powierzchnię, liczbę zwierząt oraz potrzebnego jedzenia, o obsłudze nie wspominając jest na pewno racjonalna. Tylko jedno ale.. Ceny są w tej chwili takie, a wiele miejsc jest w budowie, do tego zamknięte przejścia etc. W związku ze zwiększonym zainteresowaniem (pogoda, wakacje) mogliby na czas remontów, do momentu otwarcia niektórych wybiegów wprowadzić promocje. Szczególnie, że do kosztów jeszcze powinno się doliczyć dla dziecka wózek do jeżdżenia, a jak większe i bardziej marudne to wszędzie kuszą lody, zabawki, przejażdżka na kucyku.. Lubimy chodzić, dziecko miało wózek, więc to, że trzeba było chodzić na nie przeszkadzało. Miejsce jest dobrze wyposażone - często trafimy na toalety, wiele punktów gastronomicznych z dość rozsądnymi cenami, widziałam gdzieś nawet punkt, w którym można podgrzać jedzenie dla dziecka. W toaletach może nie błyszczy, ale są dość nowe i w miarę schludne. Do tego darmowe, bo w obecnych czasach wszystkiego można się spodziewać. Jedynie kolejka trochę mnie zaskoczyła, bo w środku tygodnia myślałam, że ruch będzie mniejszy, a tylko dwie kasy czynne. Są wprawdzie automaty, ale z możliwością płatności tylko gotówką, a szczerze mówiąc średnio ufam takim urządzeniom (chyba taki uraz po biletomatach mpk..).

Trasa do ZOO jest dość dobrze oznaczona więc nie miałam

Trasa do ZOO jest dość dobrze oznaczona więc nie miałam problemu ze znalezieniem głównej bramy.Wrocławskie ZOO posiada także ładną kolekcję motyli w motylarni. Szukanie wzrokiem po suficie i roślinach motyli to niezła frajda dla ludzi z aparatem.. Bogata kolekcja węży, żółwi, żab itd. w terrarium zaskoczyła mnie. Godnym uwagi elementem w ZOO jest także duży basen oszklony od dołu gdzie pływają foki.

ZOO we Wrocławiu warto odwiedzić nie tylko w lato

ZOO we Wrocławiu warto odwiedzić nie tylko w lato. Oferuje zobaczenie bardzo wielu gatunków zwierząt. Aby dokładnie je zwiedzić trzeba sobie zarezerwować cały dzień. Warto dłuższą chwilę spędzić przy oceanarium, które umożliwia poprzez szyby przy dnie zbiornika zobaczenie zwierząt z innej perspektywy. Pracownicy są bardzo pomocni i chętnie tłumaczą zwyczaje poszczególnych mieszkańców ogrodu zoologicznego.

Wrocławskie ZOO zorganizowało akcję tańszych biletów

Wrocławskie ZOO zorganizowało akcję tańszych biletów, więc postanowiliśmy skorzystać z okazji. Bilet dla dorosłej osoby kosztował jedynie 3 zł, więc była to nie lada okazja. Wybraliśmy się tam w sobotnie południe, sądziliśmy że unikniemy tłumów. Niestety bardzo się pomyliliśmy. Pierwszy problem, który napotkaliśmy był to brak miejsc parkingowych. Kiedy w końcu udało nam się zaparkować musieliśmy stawić czoło ogromnym kolejkom do kas. Mieliśmy sporo szczęścia bo akurat przy nas została otwarta kolejna kasa i nasz czas oczekiwania był bardzo krótki. Po ZOO chodziliśmy kilka godzin, a i tak nie zdążyliśmy odwiedzić wszystkich zwierzaków. Muszę jednak przyznać, że organizacja ogrodu bardzo przypadła mi do gustu. Jest tam bardzo czysto i całość jest świetnie zaplanowana. W całym ogrodzie znajdują się informacje gdzie znajdują się poszczególne zwierzaki. Można również odpocząć na ławeczkach rozstawionych w całym ogrodzie. Mimo tego, że nie jestem zwolenniczką trzymania zwierząt w niewoli, wydaje mi się że ZOO wrocławskie stwarza bardzo dobre warunki do życia zwierząt.Wszystkie zwierzaki wyglądały na zadbane i zadowolone.

Od la w drodze do Szczecina i ze Szczecina często zagladam

Od la w drodze do Szczecina i ze Szczecina często zagladam z dzieckiem do ZOO we Wrocławiu. Wystarczy wysiąsc we wrocławiu zostawić bagaż w przechowali i pojechac komunikacją miejską do zoo albo przejść się piechotą. W ym roku podczas powrotu z wakacji również postanowiliśmy zajrzeć do zoo. Zooo od kilku lat bardzo się zmieniło na korzyść. Zwierzeta są bardziej zadbane i wybiegi zwierząt moim zdaniem zostały funkcjonalnie unowocześnione. Zoo wewnątrz jest bardzo dobrze oznakowane, także pla zoo iejest niezbędny. W kasie mozna nabyć ciekawy i bardzo dobry pod względem treści przewodnik po zoo. Obsługa na kasie mim sporego ruchu bardzo sprawna i uprzejma.No i pzostaje pytanie gdzie jes to ale? No jednak ceny ustanowione na rok 2010 a arczej jego druga połowę sa poprostu powalające i moim zdaniem nie dostosowane do warunków w Polsce. I dlatego odjęła, aż 2 pkt z maksymalnej oceny. Oczywiście zaryzłam zeby i zapłaciłam ale był to ostatni raz bo ta przerwa w podróży stała się zbyt droga.

Wybierając się do Zoo we Wrocławiu

Wybierając się do Zoo we Wrocławiu, bałam się, że spędzę dużo czasu w kolejce po bilety wstępu. Na szczęście, okazało się, że nic takiego nie miało miejsca. Przed wejściem są 4 kasy biletowe, a poza tym można skorzystać z automatu, sprzedającego bilety. Moim zdaniem, ceny za wejście są przystępne. Biorąc pod uwagę fakt, że Zoo jest ogromne i że spędzi się w nim przynajmniej pół dnia, to warto zapłacić za wejście 20 zł. Tyle było w moim przypadku, bo kupowałam bilet studencki. Za zakup można zapłacić kartą. Bałam się też, że toalety w Zoo będą płatne, na szczęście tak nie było. Toalety są rozmieszczone w różnych częściach Ogrodu, co jest bardzo wygodne. Do Zoo weszłam po godzinie 9 rano, a wyszłam dopiero po 15. Była to wyprawa na cały dzień i moim zdaniem, trzeba się na taki wypad porządnie przygotować, bo jest bardzo męczący. Jeżeli ktoś chce się wybrać z dziećmi właśnie do Wrocławia, to proponuję najpierw zrobić rozgrzewkę w postaci odwiedzenia mniejszych Ogrodów Zoologicznych. Na wejściu do Zoo dostałam plan, dzięki któremu można było dokładniej zorientować się, w którym obecnie jest się miejscu. Poza tym, w Ogrodzie, co kilka chwil, stoją na alejkach duże mapy. Rozczarowałam się jednak tym, że w Zoo nie było wszystkich zwierzaków, które były zaznaczone na mapce. Chciałam zobaczyć niedźwiedzia polarnego, a okazało się, że nie ma w ogóle zagrody z takim zwierzakiem. Taka sama sytuacja była np. z pumami. Mimo to, uważam, że warto jest się wybrać do wrocławskiego Zoo, ale z wielkim zapasem sił.

W lany poniedziałek wybrałem się z rodziną do ZOO we

W "lany poniedziałek" wybrałem się z rodziną do ZOO we Wrocławiu. Jak na dzień świąteczny zwiedzających ogród było bardzo dużo. Z zaparkowaniem samochodu nie miałem problemów - o tej godzinie były jeszcze wolne miejsca przy samym ogrodzie, w późniejszych godzinach z zaparkowaniem byłby problem. Ceny biletów wstępu były znośne - za 2 dorosłe osoby i 1 małe dziecko zapłaciłem 30 złotych. Sam ogród niewiele się zmienił poprzez ostatnich kilka lat chociaż można dostrzec pewne próby ulepszenia go jak np. motylarnia (gdzie widziałem tylko jednego motyla) czy nowy basen dla fok (niedostepny dla zwiedzających). Z obsługą ogrodu ma się do czynienia głównie przy wejściu - bardzo miła szczególnie dla dzieci. Sam ogród wymaga jeszcze wiele pracy, niektóre wybiegi dla zwierząt są zdecydowanie za małe, inne raczej odpowiednie, ale moja ocena ogrodu wynika raczej z radości jaką okazało dziecko po wizycie we wrocławskim ZOO.

Odwiedzałeś ostatnio Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem