Zakład Doskonalenia Zawodowego

( 5.00 )

Opinie (7)

Fatalnie

Fatalnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Nie jest źle

Nie jest źle, na pewno lepiej niż się spodziewałem, hehe. Wiadomo, że nie jest tu kładziony nacisk na naukę jak w szkole średniej. Tu już są ludzie dorośli i sami decydują czy będą się przykładać i czy chcą coś osiągnąć czy tylko chodzą, żeby chodzić. Mi się to podoba.Znam wiele osob, która bardzo sobie chwali ta szkołę.

ZDZ w Kutnie oferują szeroką gamę szkoleń

ZDZ w Kutnie oferują szeroką gamę szkoleń. W tym kurs na prawo jazdy. Co do owego kursu można na pierwszy rzut oka zauważyć, że taki kurs nie ma zbyt wielkiego brania. Na całym kursie pojawiło się aż... 6 osób. Co do organizacji również nie była zbyt biegła. Niektórzy kursanci zamiast nowych zestawów dostali stare. Co do samochódów zakład posiada trzy samochody: Skode Fabia, Toyote Yaris oraz Fiata Pande. Na wykładach puszczano filmy oraz wyjaśniano kontrowersyjne sytuacje. Jedynym plusem była zamienność kursantów, choć jeśli chodzi o umawianie się na jazdy zawsze był jakiś problem...

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniu był organizatorem

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniu był organizatorem kursu, w którym uczestniczyłem (Pracownik ds. Kadr i Płac). Kurs był przeprowadzony profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem prowadzących. Cena kursu bardzo przystępna - 550 zł za 128 godzin. Przed wybraniem oferty ZDZ, sprawdziłem ceny kursów o tym profilu organizowanych przez inne instytucje szkoleniowe - znalazłem kursy zbliżone cenowo, ale oferujące mniejszą ilość godzin (około 70), a co za tym idzie mniejszą ilość poruszanych zagadnień.

Odwiedzałeś ostatnio Zakład Doskonalenia Zawodowego?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Europejskie Centrum Edukacji

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem