Laboratorium analityczne

( 5.00 )

Opinie (5)

Udałam się na badania krwi do powyższego laboratorium

Udałam się na badania krwi do powyższego laboratorium analitycznego, ale takiej ilości osób się nie spodziewałam! Kolejka przeogromna, tłoczno, głośno- słowem jak w ulu. Już miałam zrezygnować, ale starsza kobieta uspokoiła mnie, że wszystko odbywa się bardzo sprawnie, więc warto poczekać. Pomimo głębokiego sceptycyzmu, postanowiłam skorzystać z usług tej jednostki. Okazało się, że kobieta miała rację. Panie sprawnie wydawały karteczki z opisem badań, a pracownice laboratorium fachowo, wręcz błyskawicznie pobierały krew pacjentom. Pragnę nadmienić, że wszystko obywało się w przyjemnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i podejścia do pacjenta w/w jednostce.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: oferta i cena, personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Chciałem zrobić prywatnie badanie morfologii

Chciałem zrobić prywatnie badanie morfologii, Więc udałem się po pracy do laboratorium. Po zapłaceniu za badanie udałem się do punktu, gdzie została pobrana krew do badania. W tym też momencie bardzo się zdziwiłem, gdyż po wynik miałem przyjść po ok. 2h. Widać, że jest poprawa dzięki czemu można uzyskać szybko wyniki krwi.

W związku ze złym samopoczuciem i bólem w nerkach zostałem

W związku ze złym samopoczuciem i bólem w nerkach zostałem poinformowany przez mojego lekarza, abym jak najszybciej zrobił szczegółowe badania moczu. Koleżanka mówiła mi kiedyś, że najlepsi specjaliści pracują na mikrobiologii Pomorskiej Akademii Medycznej przy alei Powstańców Wielkopolskich. Kiedy udałem się na miejsce miałem mały problem ze znalezieniem laboratorium, ale zostałem miło zaskoczony przez panią, która przyjmowała materiał do badania, że czynne jest tu nawet w sobotę i niedzielę. Pani była bardzo sympatyczna, podała mi numer telefonu do laboratorium i poinstruowała mnie kiedy mam dzwonić, aby dowiedzieć się czy jest już wynik. Bardzo podobało mi się to, że mogę uzyskać informację telefonicznie o gotowym wyniku.

Dostałam zlecenie na wykonanie badań

Dostałam zlecenie na wykonanie badań. Jakoś się utarło przynajmniej u mnie, że badania to w tym laboratorium. Bo zwykle większość badań było bezpłatnych, bo tutaj zwykle kierowali lekarze w moim ośrodku. Spieszyło mi się do pracy. Weszłam, wychodziła pacjentka, więc byłam kolejna, z marszu, pani była chyba coś nie w sosie, wzięła skierowanie, posadziła na fotelu, pobrała krew i poprosiła 78 zł. Trochę zszokowana zapłaciłam i wyszłam. I tak sobie ciągle myślę, co nie zagrało w tej wizycie. Uświadamiam sobie, że w zasadzie wszystko było nie tak, burcząca pani, która w zasadzie najpierw powinna wyjaśnić, że jest to badanie płatne i ile kosztuje, że mają lub nie mają umów z lekarzem, który skierowanie wystawia, że powinna, wystawić jakieś pokwitowanie za przyjęte pieniądze, teraz nawet taksówkarz daje paragon. A przede wszystkim powinna dać mi jakieś potwierdzenie wykonania badania. Wyników jeszcze nie odebrałam, nie miałam czasu, ale tak sobie myślę, że w zasadzie nie mam żadnej podstawy, żeby się po nie zgłosić. A to wszystko wyklarowało mi się po wizycie w laboratorium, zaznaczam, że zupełnie innym mojego męża, który przyniósł potwierdzenie wykonania badania z kodem na podstawie którego sprawdza wynik w Internecie. Oddałam skierowanie i w zasadzie nie wiem jakie badanie dla mnie zostanie wykonane i za co zapłaciłam pieniądze. Laboratorium nie zmieniło metod ani standardów obsługi od co najmniej kilku lat. To była moja prawdopodobnie ostatnia wizyta.

Odwiedzałeś ostatnio Laboratorium analityczne?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Laboratorium Medyczne Synevo Łódź Kopernik

(5.00 )

LABOX Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

(3.00 )

Laboratorium przy SPZOZ w Giżycku

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem