Pijalnia Czekolady E. Wedel

( 4.18 )

Opinie (484)

Super miejsce z idealną kawą

Bardzo ciepłe i sympatyczne miejsce na spróbowanie dobrej kawy, czekolady i rewelacyjnych deserów. Miejsce w centrum miasta pozwalające na indywidualne i biznesowe spotkania.

Wysokiej jakości obsługa z małymi zastrzeżeniami

Kelnerki oraz pracownice oddziału Pijalni Czekolady Wedel w Zakopanem, ul. Krupówki 34 wyrażają duże zaangażowanie w wykonywaną pracę i obsługę klienta. Kelnerki zawsze są obecne na sali konsumpcyjnej, nienachalnie obserwując klientów, aby zawsze być a gotowości do obsługi. Jedynymi mankamentami, jakie napotkałem jest brak zaoferowania przez kelnerkę produktu rozpoczynającego zamówienie oraz jasne zaproszenie do ponownych odwiedzin. Lokal zadbany, przygotowany pod wymagania estetyczne klientów.

Nie to co kiedyś

Mega długi czas oczekiwania można by przeżyć bo obsługa miła gdyby nie fakt, że tej czekolady podaję się coraz mniej i jest coraz bardziej rzadka. Jeszcze kilka lat temu czekolady pitne Wedla były gęste, teraz czekolada biała i mleczna są jakby rozwodnione a jedynie czekolada deserowa przypomina dawną świetność pijalni. Nigdy więcej.

Tak sobie.

Tak sobie. Ceny za wysokie do średniej jakości produktów.

Ok.

Ok. Obsługa wciąż popełnia błędy ale warto być cierpliwym

Odwiedzałeś ostatnio Pijalnia Czekolady E. Wedel?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • Kawiarnia

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.77 )

GRYCAN

(4.34 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem