Spółdzielcza Grupa Bankowa

(3.50)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (15 z 18)

Do oddziału banku...
Do oddziału banku SGB wybrałam się, bo chciałam założyć lokatę, przy okazji zorientować się, jakie jest oprocentowanie lokat, bądź kont oszczędnościowych. W lokalu nie było wiele klientów, więc jedna z pań z obsługi zaprosiła mnie do swojego stanowiska. Przedstawiła mi ofertę lokat w formie papierowej i zrobiła symulację w komputerze. Jednak przedstawione warunki oferty nie były zbyt korzystne. Kobieta zaproponowała, więc założenie konta osobistego, bo był na znacznie lepszych warunkach. Obsługa wykwalifikowana, dobrzy sprzedawca produktów. Wewnątrz banku czysto.

zarejestrowany-uzytkownik

26.10.2012

Placówka

Ciechanów, Warszawska 52

Nie zgadzam się (0)
Do banku przyszłam...
Do banku przyszłam zapytać się o ofertę kredytową. Jak zwykle kolejka była spora. Około 3 osoby przede mną. Czekając miałam czas na rozejrzenie się po oddziale. W banku panował ład i porządek. Ulotki ładnie wyeksponowane i podstemplowane. Witryny i podłoga czyste. Wnętrze pachnące. Gdy przyszła już moja kolej, podeszłam i powiedziałam, jaki jest cel mojej wizyty. O jaką kwotę chciałam się ubiegać. Młoda kobieta przedstawiła mi ofertę. W jasny i zrozumiały sposób przekazał mi wszystkie informacje. Powiedziała, jaką kwotę bank mógłby mi przyznać i na jakich warunkach. Pracownica była bardzo zaangażowana w obsługę, widać że zależało jej na kliencie, bardzo kompetentna osoba. Poza długim czasem oczekiwania rozmowa przebiegła sprawnie.

zarejestrowany-uzytkownik

20.10.2012

Placówka

Ciechanów, Warszawska 52

Nie zgadzam się (0)
Potrzebowałam założyć konto...
Potrzebowałam założyć konto w innym banku niż mam swoje główne konto osobiste. W tym celu wybrałam się do oddziału banku … . Placówka znajduje się w okolicach centrum miasta. Wnętrze jest bardzo duże, a stanowiska rozmieszczone pod ścianami. Stanowiska wyraźnie oznaczone, co znacznie ułatwia poruszanie się po oddziale. Gdy weszłam do środka, stanowiska doradców były wolne, więc podeszłam do pierwszego z brzegu. Przedstawiłam, jaki jest cel mojej wizyty. Kobieta poprosiła abym usiadła, następnie przedstawiła mi ofertę wszystkich możliwych kont osobistych, po czym zapytała, czy podoba mi się oferta i czy zdecyduję się założyć u nich konto. Ze względu na korzystne warunki, które pracownica mi przestawiła postanowiłam otworzyć rachunek. Kobieta poinformowała mnie, że cała operacja potrwa około 20 minut. W między czasie mogła zapoznać się z warunkami umowy oraz z książeczką z dostępem do internetu. Pracownicy byli bardzo przyjaźnie nastawieni do klienta, co bardzo mi się podobało. Obsługa przebiegła w miłej atmosferze.

zarejestrowany-uzytkownik

13.10.2012

Placówka

Ciechanów, Warszawska 52

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa...
Bardzo miła obsługa , bank za niewielką opłatą udostępnia w swojej placówce płacenie rachunków bieżących oraz przelewy. Pieniądze przelane z ich banku praktycznie od razu znajdują się na kocie odbiorcy. Miejsce pracy czyste i uporządkowane , a obsługa , szybka i sprawna. Kiedy odwiedziłam placówkę w celu zrobienia szybkiego przelewu wszystko poszło sprawnie. Polecam

agi_4

06.10.2012

Placówka

Piła, Aleja Wojska Polskiego 6

Nie zgadzam się (0)
Poszłam do banku...
Poszłam do banku sprawdzić ile kosztuje EURO. Byłam w szoku gdy spojrzałam na tablicę, ponieważ było drogie, więc spytałam Panią czy można zejść z tej kwoty. Pani najpierw spytała ile chcę wymienić, ale niestety przy tej kwocie cena nie ulega zmianie, więc podziękowałam. Pani była miła, chociaż się zaangażowała.

Obserwator1_2

26.09.2012

Placówka

Gryfice, Plac Zwycięstwa

Nie zgadzam się (0)
Obsluga klijenta jest...
Obsluga klijenta jest wykonana szybko , informacje dla klijenta sa przekazywane w sposob zrozumialy tak ,ze klijent zapoznawany jest z oferta w taki sposub ,ze zna wszystkie plusy i minusy. Wyglad lokalu i wyglad wnetrza sprawia wrazenie odpychajace i nie zbyt czyste. Pracownicy sa ubrani czysto i sprawiaja wrazenie otwartych i przyjaznych ludzi.

Mariusz_688

23.12.2011

Placówka

Toruń, Olsztyńska

Nie zgadzam się (1)
beznadziejna niemila obsluga,...
beznadziejna niemila obsluga, maly oddzial , chcialam zostawic swoja oferte pani nie dosc ze opruskiwie parsknela to spojrzala na mnie jak na intruza, nie chciala ze mna nawet rozmawiac jako z innym pracownikiem banku, juz nie wspomne ze nie zaproponowala mi zadnych produktow , byla w podeszlym wieku i wygladala nieladnie jak na obsluge klienta.

aldonaemilia

08.12.2011

Placówka

Swarzędz, Nowy Świat

Nie zgadzam się (0)
Będąc w domu...
Będąc w domu siostra poprosiła mnie o pomoc przy wizycie w banku i założeniu lokaty bardzo chętnie to zrobiłam pracuje w banku więc wiedza związana z tą dziedziną nie jest mi obca. Wchodząc do oddziału nikt sie nami nie zainteresował mimo że była to sobota i nikogo oprócz nas w oddziale. Po jakieś chwili zapytałam czy może nas ktoś obsłużyć ponieważ przyszłyśmy założyć depozyt. Pani poprosiła nas o siebie. Poprosiłam o przedsawienie oferty pani pokazała ulotke i nie przepraszając odeszłą od stanowiska było to dla mnie nie smaczne i nie zrozumiałe co sie z nią stało i kiedy wróci po jakmś czasie wrócił. Generalnie dobrze ,że wiedziałyśmy czego chcemy to łatwo było nam coś założyć w innym przypadku pewnie zabrałabym swoje pieniądze i napewno zmieniła bank co sugerowałam właścicielce mojej siostrze

Agnieszka_2392

05.04.2011

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (3)
W banku panuje...
W banku panuje totalny rozgardiasz. Otwarte zaledwie jedno okienko bez względu na sprawę jaką chcę się załatwić. W jednej kolejce stoją osoby zarówno chcące zrobić przelew, ale i również osoby które chcą odebrać kartę płatniczą. Placówka banku nie dosyć, że jest bardzo mała to wypełniona niezadowolonymi klientami.

Magdalena_1118

02.02.2011

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Chciałabym podzielić się...
Chciałabym podzielić się opinią na temat filii banku SGB, która znajduje się w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej. Kasa znajduje się na piętrze tego budynku w okolicy działu czynszów i sekretariatu, dokładnie na przeciwko schodów. Wchodząc po schodach to pierwsza rzecz, którą zobaczymy. Niestety godziny otwarcia ma dla emerytów, 3 dni w tygodniu od 8:00 do 14:30, dwa dni od 10:00 do 16:30. Kasa banku pobiera zmniejszoną opłatę w wysokości 1 zł za czynsz opłacany z książeczki spółdzielni. Poza tym zauważyłam ulotki reklamujące kredyt gotówkowy i leasing. Nie przyglądałam się zbyt długo reklamom, ponieważ czteroosobowa kolejka posuwała się szybko. Pani w okienku zachowywała się machinalnie, praktycznie nie patrzyła na klientów. Nic dziwnego, zobaczyłam koło niej 2-centymetrowy stosik druczków wyrwanych z książeczek czynszowych. Zdziwiła się, kiedy powiedziałam jej "dzień dobry", ale mi odpowiedziała. Zapłaciłam szybko i wyszłam. Szkoda, że kasa jest tak szybko zamykana, szybciej niż spółdzielnia.

demo

09.12.2010

Placówka

Gdynia, Korzenna 15

Nie zgadzam się (0)
placówka schludna ,...
placówka schludna , o przyjemnej aranżacji wnętrza, pełen funkcjonalizm...choć sama poczekalnia mogła by być większa - daję się to we znaki klientom którzy muszą czekać na załatwienie spraw a warunki pogodowe nie są zbyt zachęcające

Arkadiusz_128

29.10.2009

Placówka

Bobolice, Magazynowa 4

Nie zgadzam się (19)
Patrząc na budynek...
Patrząc na budynek Banku nie da się niezauważyć reklamy, która zajmuje 3/4 powierzchni. Parking jak najbardziej jest dla kientów banku ale nie powiem, żeby był wyłożony kostką... Moim cele wizyty w Banku było dowiedzieć się o ofercie kredytów mieszkaniowych. Wchodząc do środka po prawej stronie jest tablica informacyjna jednak nawet nie zdążyłam się z nią dobrze zapoznać ponieważ z lewej strony usłyszałam głos Pan, który jest podejrzewam recepcjonistą i zapytał w czym może mi pomóc. Poinformował mnie gdzie mogę się udać w sprawie kredytów. Na piętrze weszłam do pokoju gdzie siedziały dwie Panie, podeszłam do pani, która siedziała bliżej drzwi. Pani była bardzo miła, nie miała identyfikatora i bardzo skromnie ubrana. Pani odpowiadała na wszystkie moje zastrzeżenia, niejasności i zadawała dużo pytań, dobrze przedstawiła ofertę banku i próbowałyśmy ją dostosować do mojej sytuacji (nie dostałam żadnych materiałów). Druga zaś Pani też nie miała identyfikatora, nie wiem na jakim była stanowisku, wsłuchiwała się w całą rozmowe ale nie wtrącała. Nie podobało mi się, że trzecie osoby słuchają jakim majątkiem dysponuję...

zarejestrowany-uzytkownik

31.05.2009

Placówka

Płońsk, Jędrzejewicza

Nie zgadzam się (22)
Celem mojej dzisiejszej...
Celem mojej dzisiejszej wizyty było wypłacenie pieniędzy z bankomatu. Przed bankiem na podjeździe dla niepełnosprawnych zauważyłam, że rośnie trawa. Polbruk przed bankiem jest zanieczyszczony olejem z silników samochodowych. Plusem jest tylko, to że jest kosz na śmieci. -3 za olej.

Anna_149

28.04.2009

Placówka

Osie, Dworcowa 8

Nie zgadzam się (33)
Celem mojej dzisiejszej...
Celem mojej dzisiejszej wizyty było sprawdzenie stanu swojego konta. I tak przy bankomacie było czysto. Nie walały się żadne papierki po podłodze. Bardzo podoba mi się to, że jest tutaj przyjemne zadaszenie. Mogli by zamontować, jeszcze jedną kamerę.

Anna_149

18.02.2009

Placówka

Nie zgadzam się (20)
Celem mojej dzisiejszej...
Celem mojej dzisiejszej obserwacji było wypłacenie pieniążków z bankomatu. Zauważyłam, że jest tutaj podjazd dla niepełnosprawnych. Koło bankomatu było bardzo czysto. bankomat prawie zawsze działa, nie zdarzyło się kiedykolwiek , aby połknął mi kartę. Pobiera jeśli nie jest się klientem tego banku wysoką prowizję za dokonanie operacji jest to kwota 4,99. Jest to dla mnie wysoka prowizja, no ale cóż jeśli pieniadze sa potrzebne

Anna_149

11.12.2008

Placówka

Nie zgadzam się (14)

Spółdzielcza Grupa Bankowa

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Spółdzielcza Grupa Bankowa?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie.