Niezależny Operator Międzystrefowy

(3.50)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 5)

Bardzo profesjonalnie prowadzony...
Bardzo profesjonalnie prowadzony punkt obsługi klienta. Niemal wszystko mozna załatwić na miejscu. Wiedza i zachowanie personelu zasługują na uznanie. Jedyny minus to fakt, że czasami jest zbyt tłoczno a klientów obsługuje tylko jedna osoba. Poza tym małym zgrzytem jakość świadczonych usług jak i profesjonalizm pracowników tej placówki jest na naprawdę wysokim poziomie. Uwaga! Opinia dotyczy pkt w Real Tychy, ale jako, że nie ma go na liście, zaznaczyłem punkt w Tesco.

zarejestrowany-uzytkownik

24.08.2012

Placówka

Tychy, Towarowa 2

Nie zgadzam się (0)
Wszystko tak jak...
Wszystko tak jak obiecywali. Porządna firma!!! Polecam!! Na spotkanie z przedstawicielem zostałem umówiony telefonicznie. Po pierwsze nie spóźnił się, a co więcej kilka godzin przed spotkaniem potwierdził je telefonicznie. Wyglądał jak profesjonalista. Przedstawił tak ofertę, że nie zmuszał mnie do niczego, a oferta wyglądała bardzo obiecująco. Dzięki nim oszczędziłem na telefonie 11 zł miesięcznie. Może to nie dużo ale dostałe więcej minut niż w TP. Gorąco polecam.

Damian_243

11.06.2010

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (16)
Udalam sie do...
Udalam sie do saloniku aby dowiedziec sie jaka maja dla mnie jako klienta przedluzajacego umowe oferte tyle wkoncu sie reklamuja ze tyle minut i takie telefony maja w swojej ofercie. Zdziwilam sie bo telefon mialam dostac drozej niz nowy klient i mniejsza ilosc minut. Wzielam ulotke i wyszlam. W domu zadzwonilam do biura obslugi ze chce zerwac umowe i co potrzebne mi do tego, od kiedy sie bedzie liczyc i tu zdziwilam sie bo w przeciwienstwie do pani w saloniku zaproponowano mi lepsze warunki niz sie spodziewalam. Czyzby pracownicy w salonach nie byli przeszkoleni??

21malina

12.04.2010

Placówka

Katowice, 3 Maja 6/8

Nie zgadzam się (24)

Niezależny Operator Międzystrefowy

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Niezależny Operator Międzystrefowy?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Tak sobie.
Tak sobie.