Aquapark Wrocław

(3.55)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (53 z 74)

Na samym basenie...
Na samym basenie trochę zimno, infrastruktura na wysokim poziomie.

Klient_aZe6

20.04.2022

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Obsługa jest serdeczna...
Obsługa jest serdeczna i pomocna. Przy kasie zawsze idzie załatwienie wszystkiego migiem. Baseny są na tyle duże że nawet jak jest więcej ludzi to nikt na siebie nie wpada. Generalnie jest ok.

Niezweryfikowany Klient_pQn3

07.04.2022

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam tego...
Nie polecam tego miejsca. Rzadnych informacji odnośnie zamkniętych zjeżdżalni, ani na stronie internetowej, ani nikt nie poinformował nas na wejściu, przez co byliśmy rozczarowani. Na domiar złego, woda zimna w okresie ferii zimowych, przez co nie miało się ochoty na kąpiele.

Niezweryfikowany Klient_n0qd

13.03.2022

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Lubię ten aquapark,...
Lubię ten aquapark, jednak nie ma tam rewelacji. Czasem baseny w mniejszych miastach mają lepsze zjeżdżalnie, są bardziej zadbane i tańsze niż Wrocławski aquapark.

niezalogowany-uzytkownik

20.01.2022

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Chciałbym ocenić tą...
Chciałbym ocenić tą placówkę. Czystość wystrój, dostęp do atrakcji ok. Byłem tam w sobotę 8/01/2022r. ludzi jak mrówek, w dobie pandemii i zalecanym 30 % obłozeniu na rwącej rzece ocieraliśmy się o siebie jak sardynki w puszce. Dlatego daję 4 gwiazdki . Reszta ok.

ARTUR_196

11.01.2022

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Za komentarz o...
Za komentarz o zimnej wodzie - co jest prawdą - grożą pozwami sądowymi! Nikomu nie polecam parku wodnego dla morsów. Normalny człowiek tam dłużej nie wytrzyma w lodowatej wodzie! OMIJAĆ SZEROKI ŁUKIEM!

Niezweryfikowany Klient_43jg

04.12.2021

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Miejsce fantastyczne! Od...
Miejsce fantastyczne! Od progu miła obsługa, ceny niewygórowane, a po przejściu bramek - przestronne szatnie, ładne, czyste przebieralnie, prysznice, bezproblemowy system szafek i czytników. W części basenowej mnóstwo atrakcji - zjeżdżalnie różnego rodzaju i stopnia szaleństwa ;) Od spokojnych, przez multimedialne, z pontonami i dostarczające ekstremalnych wrażeń. Jest przestronnie, obiekt jest bardzo duży. Jest basen, część "plażowa" ze sztuczną falą, baseny zewnętrzne, jacuzzi, leżaki, część restauracyjna. Bardzo ciekawe atrakcje dla dorosłych i bezpieczna, fantazyjna część dla dzieci. W części saun i spa ogromny wybór różnych saun - suchych, mokrych (okresowo nieczynne z powodu COVID), jacuzzi, baseników z zimną wodą. Sauny umieszczone w budynku oraz kilka suchych na zewnątrz. Każda dokładnie opisana i zaopatrzona w harmonogram ceremonii saunowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo - duży basen zewnętrzny oraz mnóstwo leżaków, więc nie ma problemu z miejscem do wypoczywania. W kompleksie saunowym i spa do wyboru różne zabiegi i masaże (dodatkowo płatne). Jest też część restauracyjna, gdzie można zjeść i wypić smacznie i różnorodnie. Jedzenie jest na wagę, nie ma gotowych zestawów. Do tego napoje standardowe bezlakoholowe i z alkoholem, przeciery, koktajle. Pobyt w całym kompleksie bardzo udany. Można tam spędzić cały dzień i się nie nudzić ;) Możliwy jest zakup biletu na część basenową, osobno na część saun i spa lub bilet łączony na określoną liczbę godzin lub na pobyt całodzienny. Zdecydowanie polecam! Miejsce warte odwiedzenia i przyjazne osobom w każdym wieku ;)

Niezweryfikowany Klient_hbL6

11.08.2020

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Jak za taką...
Jak za taką cenę = 29 zł bodajże za 2h. Do dyspozycji siłownia (na dole - z 30 bieżni, salki, ciężary, maszyny - można zrobić pełny trening a później iść na basen : ) do tego sauny(conajmniej z 10 różnych saun wewnątrz i na zewnątrz - osobna część obiektu "saunowa"), strefa aquaparku i baseny to myślę że super. Restauracja też ok - można zjeść normalny obiad aczkolwiek nie jest to najtańsza opcja ; )

Niezweryfikowany Klient_kaPJ

14.07.2020

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Aquapark we Wrocławiu...
Aquapark we Wrocławiu zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek. Rozmaitość atrakcji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, a rodzice pilnujący dzieci na pewno nie będą się nudzić. Duża ilość ratowników pozwala czuć się bezpiecznie i swobodnie. Szatnie jak i cały obiekt są utrzymane w dobrym stanie i są regularnie sprzątane. Ceny są przystępne. Uważam że jest to dobry sposób na spędzenie dnia z rodziną lub przyjaciółmi.

Paweł_2242

08.06.2018

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
19.05.2022
Odpowiedź firmy
Zadowolenie klientów jest priorytetem naszej działalności. Bardzo cieszymy się z pozytywnej opinii, jaką masz na temat naszej firmy.
Cały obiekt uważam...
Cały obiekt uważam pod względem wykonania za bardzo dobry, lecz jeżeli chodzi o cześć organizacji to jest bardzo słaba. Na stronie widnieją nieaktualne informacje np. na temat siłowni i grafiku zajęć co wprowadza klienta w duży błąd. Cały obiekt jest często bardzo przepełniony, są ogłaszane informacje przy wejściu i komunikat o nie wpuszczaniu na obiekt, po czym to nie obowiązuje i robi się dyskomfort dla osób przebywających w środku.

Adrian_506

03.11.2016

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Aquapark na poziomie,...
Aquapark na poziomie, ale parę rzeczy można byłoby jeszcze poprawić jak np. zaangażowanie pracowników.

Wojciech_848

26.02.2015

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Obsługa sprawna i...
Obsługa sprawna i kompetentna. Świetna zabawa na wiele godzin jednak często zbyt tłoczno. Mało atrakcji.

Dariusz_768

05.01.2015

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Pani kasjerka sama...
Pani kasjerka sama zaproponowałą taki wariant by było taniej dla klienta. O nic nie trzeba było dopytywać , ponieważ sama udzielałą wyczerpującej odpowiedźi. Co do atralcji mogło by być lepiej ale nie ma co narzekać

Mateusz_1056

21.11.2014

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Wszystko w porządku....
Wszystko w porządku. Mała niespodzianka przy kasie, kiedy okazauje się, że pobierana jest opłata za ręczniki wykorzystywane w saunie, co w większoci saun jest bezpłatne.

Joanna_2951

19.07.2014

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (1)
Uwielbiamy ten aquapark,...
Uwielbiamy ten aquapark, jesteśmy z opola ale raz na jakiś czas regularnie jeździmy właśnie tam.Czysto, miła obsługa, korzystne ceny i liczne atrakcje. Dodatkowo jak najbardziej przystosowane dla całych rodzin z małymi dziećmi.

Magdalena_3230

18.06.2014

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Do aquaparku jeżdżę...
Do aquaparku jeżdżę raz w miesiącu, ponieważ mam karnety. Ale nawet jeśli miałabym zapłacić za wejście, to myślę że warto! Jest mnóstwo atrakcji, każdy znajdzie tutaj rozrywkę dla siebie. Zwłaszcza dzieci mają tu frajdę. Obiekt jest zadbany, czysty. Szafki są porządne. Jedyny minus - mało kabin do przebierania, zawsze muszę czekać aż się któraś zwolni. Woda ciepła, temperatura w pomieszczeniu także odpowiednia - nawet po 2 godzinach pluskania się nie mam dreszczy. Jest kilku ratowników, którzy pilnują porządku, nie ma więc obaw o bezpieczeństwo. Generalnie polecam to miejsce do rodzinnej zabawy!

Elżbieta_699

29.05.2014

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Basen sportowy bardzo...
Basen sportowy bardzo dobrze zorganizowany. Jedynym minusem jest pracownica obsługująca kasę. Pani siedzi tam jakby za karę. Naburmuszona. Nie uśmiecha się do klientów. Nie używa żadnych zwrotów grzecznościowych. Żadnych, nawet nie odpowiada klientom. Dzisiaj moja rodzina nie usłyszała odpowiedzi na nasze pożegnanie. Taka postawa pasuje bardziej do czasów PRL-u. Jestem oburzona, że nawet minimalny standard nie został spełniony. Dzień dobry i do widzenia . To jest minimum. Przyjazny wyraz twarzy to już wyższy poziom. Uśmiech - najwyższy poziom. Chciałabym kiedyś zobaczyć tam przyjazną obsługę. Lubię to miejsce.

Regina_9

05.05.2014

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (1)
świetna sprawna obsługa...
świetna sprawna obsługa , zadbane czyste fajne miejsce

Adam_908

22.04.2014

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
Aquapark jest doskonałym...
Aquapark jest doskonałym miejscem rozrywki we Wrocławiu. Przede wszystkim pochwalić należy czystośc panującą w tym miejscu, zarówno w szatniach, jak i w strefie basenów. Baseny są bezpieczne, ratownicy nadzorują strefę basenów non-stop, udzielając porad, a także ostrzeżeń. Podłogi wyłożone są antypoślizgowymi kafelkami. Oddzielona jest strefa dla dziecii, a także strefa z wodą głębszą, dla pływających "sportowo". Ilośc dostepnych urządzeń, zjeżdżalni, jacuzzi zadowoli najbardziej wybrednych. Świetnym miejscem jest odkryta część basenu pod gołym niebem, gdzie można zahartowac się przed zimą. Jedynym minusem sa ceny, dość wysokie niestety, a także konieczność dopłacania za minuty opóźnienia podczas wychodzenia.

zarejestrowany-uzytkownik

02.12.2013

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)
W niedzielę odwiedziłem...
W niedzielę odwiedziłem Wrocławski aquapark. Od wejścia była miła atmosfera, pracownicy obsługujący kasy byli bardzo mili. Po przejściu kas udałem się do przebieralni, panował tam porządek. Po wyjściu na sale z basenami panował również porządek, było kilku czujnych ratowników. W trakcie pobyty udałem się też do Pool Baru który znajduje się w jednym z basenów i zamówiłem tam dwa koktajle. Pani która mnie obsługiwała była bardzo miła, miała profesjonalne podejście i w dość szybkim czasie mnie obsłużyła. Jest dużo atrakcji w tym aquaparku więc z czystym sumieniem mogę polecić.

Daniel_432

08.07.2013

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (0)

Aquapark Wrocław

Dane firmy

wrocław

wrocław,

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Aquapark Wrocław?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Na samym basenie...
Na samym basenie trochę zimno, infrastruktura na wysokim poziomie.