Zakupy w Wigilię i Sylwestra - sprawdź w jakich godzinach będą czynne sklepy!

 

Zastanawiasz się czy zdażysz jeszcze zrobić ostatnie zakupy przed Wigilią lub uzupełnić zapasy zanim nastąpi sylwestrowe szaleństwo? Sprawdź w jakich godzinach otwarte będa sklepy najpopularniejszych sieci handlowych. 

 

BIEDRONKA

W dzień poprzedzający Wigilię, sieć sklepów Biedronka zaprasza klientów do godziny 22.  Z kolei 24 grudnia sklepy będa czynne tylko do 13. W  Sylwestra sklepy będą otwarte zdecydowanie dłużej - klienci będą mogi zrobić zakupy do godz. 19. 

 

LIDL

24 grudnia klienci Lidla będą mogli zrobić zakupy do godziny 12.30. Natomiast w Sylwestra sklepy będą otwarte do godz. 18. 

 

KAUFLAND

W Wigilię sieć sklepów Kaufland zaprasza klientów do godziny 13. Ostatniego dnia tego roku będziemy mogli zrobić zakupy do godz. 19. 

 

NETTO

W Wigilię 24 grudnia sklepy będą czynne do godziny 13, a w Sylwestra - do godz. 17. 

 

ALDI

Jeśli w Wigilię wybieracie się na zakupy do Aldi to musicie zdążyć przed godziną 13. Z kolei w Sylwestra sklepy zostaną zamknięte o godzinie 18.

 

ŻABKA

W Wigilię sklepy tej marki będą otwarte do 14. Jest jednak szansa, że niektóre Żabki będą wciąż otwarte po godzinie 14. Decyzję o tym podejmą franczyzobiorcy. Kolejne dwa dni świąt, tj. 25 i 26 grudnia, również możemy spotkać otwarte placówki Żabki, jeśli franczyzobiorczy zdecydują się prowdzić sprzedać w te dni. 31 grudnia Żabki będą najdłużej otwarymi sklepami - aż do  godz. 23. Z kolei o otwarciu placówek w  Nowy Rok, ponownie zadecydują franczyzobiorcy. 

 

TESCO

W Wigilię 24 grudnia na zakupy do Tesco będziemy mogli się udać do godziny 12:30, a w Sylwestra do godz. 18.

 

AUCHAN

24 grudnia zakupy w Auchan będziemy mogli zrobić do godziny 13. Z kolei w Sylwestra sklepy tej sieci będą otwarte do godz. 19. 

 

CARREFOUR

Wybierając się w Wigilię do sklepów marki Carrefour musimy zrobić zakupy do godziny 13. W Sylwestra sklepy będą czynnie nieco dłużej - do godziny 18. Natomiast godziny pracy sklepów Carrefour Express i Globi w dniach 24 i 31 grudnia, są ustalane przez franczyzobiorców.

 

POLOMARKET

W Wigilię 24 grudnia klienci Polomarketu będą mieli możliwość zrobienia zakupów do godziny 12:30. Zaś 31 grudnia do godz. 18.

 

DINO

24 grudnia sklepy Dino będą czynne do godziny 13.30, a w Sylwestra - do godz. 21. 

 

Odwiedziłeś te sklepy w okresie świątecznych przygotowań? Oceń je! Podziel się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami nt. świadczonej obsługi. Daj znać czy firmy stanęły na wysokości zadania i odpowienio przygotowały się na tegoroczne święta! Dodaj opinię tutaj ;)

 

źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Twoja opinia się liczy!

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja - dołącz do programu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem