Zebrane środki zostaną przekazane m.in. na zapewnienie dzieciom bezpiecznych schronień, wsparcie psychologiczne, opiekę medyczną, ale także dostęp do czystej wody i środków higienicznych. Organizacja UNICEF współpracuje z lokalnymi partnerami, dzięki czemu otrzymuje informacje pozwalające oszacować najpilniejsze potrzeby i dostarczyć skuteczną pomoc.

 

O sytuacji w Ukrainie piszą wszystkie światowe media. Polacy, z jednej strony przez sąsiedztwo i bliskość narodów, z drugiej przez pamięć co działo się w 1939 roku, najmocniej ze wszystkich przeżywają dramaty rozgrywane za wschodnią granicą. Strach ten jednak nie jest paraliżujący, dla nas jest bardzo pobudzający i motywujący. Nigdy wcześniej nie obserwowaliśmy tak jednomyślnego, intensywnego i skoncentrowanego działania Polaków. Działania w słusznej sprawie.

Od momentu, gdy mieszkańcy Ukrainy zaczęli masowo uciekać ze swojego kraju, wielu Polaków ruszyło na ratunek, oferując darmowy transport, nocleg, żywność, ubrania i inne datki, których nasi sąsiedzi tak bardzo teraz potrzebują. Skala pomocy i solidarności, jaką okazali ludzie, przekracza najśmielsze oczekiwania.  Śmiało można powiedzieć, że Polski naród zdał celująco egzamin z człowieczeństwa.

W pomoc uchodźcom włączają się także firmy i organizacje pozarządowe. Chcielibyśmy pomóc i my.

Zastanawiając się, czego w naszych magazynach mamy najwięcej, doszliśmy do wniosku, że są to… Wasze opinie.
Opinie konsumentów, które codziennie dodawane są ze wszystkich zakątków Polski. Idąc tym tropem, chcemy je spieniężyć w dobrym celu. Od tej pory, każdą opinię pojawiającą się na naszym portalu jakoscobslugi.pl wycenimy, a następnie przekażemy te pieniądze organizacji UNICEF, która organizuje zbiórkę dla dzieci z Ukrainy.

Dzieci, to grupa, która wyjątkowo potrzebuje uwagi i wsparcia. Nie wiedzą czemu ich życie nagle zmieniło się o 180 stopni, dlaczego nie mogą pobawić się na podwórku z kolegami, czemu nie idą do szkoły, a chowając się w schronie nie mogą zabrać ze sobą wszystkich ulubionych zabawek. Zebrane środki zostaną przekazane m.in. na zapewnienie dzieciom bezpiecznych schronień, wsparcie psychologiczne, opiekę medyczną, ale także dostęp do czystej wody i środków higienicznych. 

Pomagajmy wspólnie!

Aby wspomóc zbiórkę i dofinansować dzieci w Ukrainie razem z nami, dodaj opinie na portalu jakoscobslugi.pl.
Każda szybka opinia (bez treści) to minimum 1 zł. Im bardziej szczegółowa opinia, tym większa jej wartość!

 

 

 

Akcję uruchamiamy z dniem 09.03.2022 roku.

Link do zbiórki pod obrazkiem:

 https://unicef.pl/chce-pomoc/nasze-akcje/pomoc-dla-ukrainy


AKTUALIZACJA


Akcję zakończyliśmy w dn. 31.03.2022r.
Opinie wyceniliśmy na 2446 zł i taką kwotę przekazaliśmy w dn. 01.04.2022 do UNICEF.

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO ZBIÓRKI! 

heart-gb0aa8299d_1280

Twoja opinia się liczy!

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja - dołącz do programu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem