Pierwsza EKO- Żabka!

 

Sieć Żabka nie przestaje zadziwiać. Co chwila osiągają kolejne sukcesy. Tym razem, absolutnym fenomenem okazała się ekologiczna placówka, mieszcząca się w Warszawie. Franczyzobiorca prowadzący tę placówkę, nie kryje uznania dla nowatorskiego podejścia sieci do ekologii.

 

Niemal 7 tysięcy sklepów w Polsce, nowe funkcjonalności aplikacji i zakończenie całkowitego remodelingu sklepów, trwającego prawie 4 lata, to ostatnie osiągnięcia sieci Żabka. Dodatkowo, w grudniu przy sklepach pojawią się EKOmaty - automaty, w których można wymienić plastikowe butelki na żappsy. Do tej imponującej listy należy dorzucić także otwarcie pierwszego ekologicznego sklepu Żabka, który w stu procentach zasilany jest energią odnawialną. Placówka mieści się w Warszawie przy ulicy Lewandów 46H. Pan Michał Kajak, franczyzobiorca prowadzący ten sklep, jest pełen podziwu dla sieci i ich działań skierowanych na ekologię.

 

„Uważam, że w XXI wieku wszyscy powinni przykładać znacznie większą niż dotychczas wagę do ekologii – nie ma żadnej logiki w niszczeniu planety, która jest naszym domem. Dostęp do odnawialnych źródeł energii powinien być powszechny i tani. Ogromnie się cieszę, że jestem częścią sieci, która dąży do zmian w tym zakresie i inwestuje swoje środki, by wyznaczać trendy oraz inspirować innych do podobnych kroków.”  ~ Michał Kajak

 

A jakie ekologiczne rozwiązania wprowadzono w sklepie Żabka? Wśród „wynalazków” wyróżnić należy podłogę kinetyczną zamieniającą kroki w energię! Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Znajdziemy tu także kropki kwantowe, które pochłaniają energię słoneczną, elektroniczne cenówki, ogród wertykalny, stację ładowania samochodów elektrycznych i ławkę z wbudowanym panelem fotowoltaicznym i ładowarką do telefonu. Wprowadzone rozwiązania są nie tylko korzystne dla środowiska, ale także przyciągają nowych klientów!

 

„Zainteresowanie klientów jest naprawdę duże. Widzimy, że kupujący często z ukrycia robią zdjęcia, niektórzy dopytują o konkretne rozwiązania, a obsługa sklepu czy ja będąc na miejscu, zawsze chętnie opowiadamy o tym, co zostało u nas wdrożone” – dodaje Michał Kajak.

 

By móc na własne oczy przekonać się, jakie nowości zostały zastosowane w pierwszej eko-Żabce, wystarczy wybrać się do sklepu przy ulicy Lewandów w Warszawie. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii! Podzielcie się nią z nami na profilu sieci Żabka.

https://www.jakoscobslugi.pl/profil-firmy/24-zabka

 

Źródło: dlahandlu.pl

Twoja opinia się liczy!

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja - dołącz do programu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem